Зайканалужайке• Изменено 14 октября 2023
Як правильно вчинити
Є гівнюк в класі, реально який зриває уроки, веде себе отвратно, але то таке, хоча мою дочку не чіпає.Такі гівнюки є в кожному класі...Зараз на трьох різних уроках, тобто вже декілька раз було, коли капітани обирають команду, і коли обирають мою дочку в команду, вона низького зросту він кричить щоб не брали її в команду.. от що порадите робити.. як дочці допомогти більш-менш нормально сприймати це Вона дууже за це переживає. Моя порада їй не звертай на придурка увагу не допомагає їй.
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляФіфачка
Ну раз так, то остаётся только споймать его под школой и ....
Такий собі варіант)) але дякую за пораду
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Пусть учитель вмешивается, типа дискриминация. Я бы попросила классную. Ну и ребенок пусть себя отстаивает, не молчит
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Раджу вам не вмішуватись
Ви мама якої дитини? Яка всіх ображає чи яку ображають?
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Я написала класному керівнику, у неї досвід великий.. а що дочка мусить сказати щоб він отстав?
Дюймовочка• 14 октября 2023
Не звертати увагу на придурка - це найкраща стратегія. Хай вчиться в цьому. Бо навіть якщо цього придурка з класу прибрати, потім знайдуться інші. Кожен раз до мами бігати, щоб проблему вирішила?
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Треба не писати, а підійти і поговорити.
Очі в очі.
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Написала, запитала у неї поради без будь яких претензій до неї чи до нього
Не пью, не курю• 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Очі в очі.
Как раз писать и нужно. Чтоб если ничего не решилось, идти выше.
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Просто адекватна мама яка вчить дитину самій відстоюювати кордони
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Там ничего ужасного, что стоило бы идти дальше.
Просто кто-то должен объяснить засранцу, что пуп земли он только у себя дома.
КликОЛЬКА• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Сколько лет детям?
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляДюймовочка
Бігати не збираюсь, де ви прочитали що я бігаю. Я ж знаю як потім у таких гівнюків як він життя складається.. у мене була в школі подібна компанія, тільки один з них норм, інший бухає, а третій передозування було..
Але моє питання як допомогти моїй дитині пройти
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ні ви неадекватна..
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ні ви неадекватна..
Не вам давати мені оцінку. Я працювала психологом в школі 7 років назад правда.
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Нормально складається))
У мене бува такий гівнюк, автор
Я давно не школярка, але радо на вулиці не віталась би)
Живе нормально, хоть би хни йому)
У мене бува такий гівнюк, автор
Живе нормально, хоть би хни йому)
КликОЛЬКА• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ні ви неадекватна..
Как раз адекватная, учтте ребенка самостоятельности, или вы в институт тоже бегать будете?
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Він ще й великий фізично а вона 140 см - 145 см та 29 кг..тобто мілка
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ви робитн доньці ведмежу послугу.
Все, я більш не пишу(
КликОЛЬКА• 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
І це я не адекватна?
Та автор перепуганная мамаша, наверное, все за ребенка решает, шагу не дает ступить
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
І це я не адекватна?
По вашому що? Нехай і далі принижує слабших? І відчуває що він реально пуп землі? Так неадекватна, навіть не буду просити не писати мені ви ж все рівно будете строчити
Молчунья• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
І що вона порадила?
Зайканалужайке
• 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Нормально складається))
У мене бува такий гівнюк, автор
Живе нормально, хоть би хни йому)
У мене бува такий гівнюк, автор
Живе нормально, хоть би хни йому)
У мене і чоловіка, у наших однокласників, зворотній досвід. Ще раз напишу було компашка: один норм, другий-п´яниця зараз, третій - помер від передозування
Молчунья• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Яке це має відношення до вашої ситуації?
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Автор пророкує тому хлопцю смерть від передозу в 25 років.