Зайканалужайке• Изменено 14 октября 2023

Як правильно вчинити

Є гівнюк в класі, реально який зриває уроки, веде себе отвратно, але то таке, хоча мою дочку не чіпає.Такі гівнюки є в кожному класі...Зараз на трьох різних уроках, тобто вже декілька раз було, коли капітани обирають команду, і коли обирають мою дочку в команду, вона низького зросту він кричить щоб не брали її в команду.. от що порадите робити.. як дочці допомогти більш-менш нормально сприймати це Вона дууже за це переживає. Моя порада їй не звертай на придурка увагу не допомагає їй.
Фіфачка• 14 октября 2023
Ну раз так, то остаётся только споймать его под школой и ....

автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляФіфачка
Такий собі варіант)) але дякую за пораду
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Раджу вам не вмішуватись
Продаю витрішки• 14 октября 2023
Пусть учитель вмешивается, типа дискриминация. Я бы попросила классную. Ну и ребенок пусть себя отстаивает, не молчит
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Раджу вам не вмішуватись
Ви мама якої дитини? Яка всіх ображає чи яку ображають?
Не пью, не курю• 14 октября 2023
Учитель там для чего?
Salsa-24da• 14 октября 2023
Поговорити з вчителем і його батьками.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Я написала класному керівнику, у неї досвід великий.. а що дочка мусить сказати щоб він отстав?
Дюймовочка• 14 октября 2023
Не звертати увагу на придурка - це найкраща стратегія. Хай вчиться в цьому. Бо навіть якщо цього придурка з класу прибрати, потім знайдуться інші. Кожен раз до мами бігати, щоб проблему вирішила?

Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Треба не писати, а підійти і поговорити.
Очі в очі.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Написала, запитала у неї поради без будь яких претензій до неї чи до нього
Не пью, не курю• 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Очі в очі.
Как раз писать и нужно. Чтоб если ничего не решилось, идти выше.
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Просто адекватна мама яка вчить дитину самій відстоюювати кордони
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Там ничего ужасного, что стоило бы идти дальше.
Просто кто-то должен объяснить засранцу, что пуп земли он только у себя дома.
КликОЛЬКА• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Сколько лет детям?
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляДюймовочка
Бігати не збираюсь, де ви прочитали що я бігаю. Я ж знаю як потім у таких гівнюків як він життя складається.. у мене була в школі подібна компанія, тільки один з них норм, інший бухає, а третій передозування було..
Але моє питання як допомогти моїй дитині пройти
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ні ви неадекватна..
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Сколько лет детям?
12 та 13
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ні ви неадекватна..
Не вам давати мені оцінку. Я працювала психологом в школі 7 років назад правда.

Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Нормально складається))
У мене бува такий гівнюк, автор

Я давно не школярка, але радо на вулиці не віталась би)
Живе нормально, хоть би хни йому)
КликОЛЬКА• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ні ви неадекватна..
Как раз адекватная, учтте ребенка самостоятельности, или вы в институт тоже бегать будете?
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
12 та 13
І це я не адекватна?
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Він ще й великий фізично а вона 140 см - 145 см та 29 кг..тобто мілка
Альфред Шнитке• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ви робитн доньці ведмежу послугу.
Все, я більш не пишу(
КликОЛЬКА• 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
І це я не адекватна?
Та автор перепуганная мамаша, наверное, все за ребенка решает, шагу не дает ступить
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
І це я не адекватна?
По вашому що? Нехай і далі принижує слабших? І відчуває що він реально пуп землі? Так неадекватна, навіть не буду просити не писати мені ви ж все рівно будете строчити
Молчунья• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
І що вона порадила?
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Нормально складається))
У мене бува такий гівнюк, автор

Живе нормально, хоть би хни йому)
У мене і чоловіка, у наших однокласників, зворотній досвід. Ще раз напишу було компашка: один норм, другий-п´яниця зараз, третій - помер від передозування
Молчунья• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Яке це має відношення до вашої ситуації?
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Автор пророкує тому хлопцю смерть від передозу в 25 років.