ХикориДикори• 14 октября 2023
Рюкзак?
Хочу рюкзак, но никогда их не носила, вроде такой понравился. Или нет?
Результат:
вже голосів:
28 (57.14%)
Нет
13 (26.53%)
Да
8 (16.33%)
Тыц
Альдебаран• 14 октября 2023
Може, це якийсь дуже модний рюкзак, але вигляд у нього, наче його вже носили. Причому десь у нульових
Не против• 14 октября 2023
Саме така модель не подобається. Мені рюкзак було зручно на прогулянках з дитиною, руки вільні. А коли сама, набагато зручніше з сумкою
БершкомангоЗар• 14 октября 2023
Обожнюю рюкзачки. Саме ця модель, точніше оформлення мені не подобається, але ж у всіх смакі різні)
Взагалі, міський рюкзак зручна штука;)
ХикориДикори
• 14 октября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Подивіться Харвест
Я смотрела, мне они кажутся огромными и я хочу кожаный