Два-три тижні і фсьо• 14 октября 2023
Ви миєте хлопцям фрукти на їх Прохання,
приносите їм їжу до ліжка? Я не можу цього робити, оскільки мені жодного разу не зварив каву, не приніс ліки за потреби.
ША! я прийшла!• 14 октября 2023
Ой нє уже б відносин не було.
Чоловік багато что робить готує приносить мені їжу.
Це приємно.
А я така зараза що забуваю йому кипʼятку у чай налити 😔
Це приємно.
АнтиТанкист• 14 октября 2023
Да, и себе и мужу и ребёнку.. Но у нас это было взаимно с самого начала... Кто первый встал, тот и варит кофе, потом вместе пьём...
Ms. При теле• 14 октября 2023
Ні. Їсти тільки на кухні, кому щось треба миє сам. Якщо це яблуко помити, то у нас взаємно він мені, я йому.
Знову Я• 14 октября 2023
Так, абсолютно нормально реагую на прохання,як і він. Мені завжди було приємно дарувати тепло. І партнера собі такого ж обрала
бифидобактерияЖоржик• 14 октября 2023
Нечего вообще с хлопцами по постелям прыгать. Не дозрели ваши отношения до этого.