курасаны• 14 октября 2023
"У вас 10-річні сини? Готуйте їх до війни!"
Як вам цей лгбт активіст? Єрмак, Аристович і Ко буде бюджет пиляти і будувати віли в Іспанії, а ви дітей готуйте
Vlada-Maria• 14 октября 2023
Ответ дляСоната любви
ну как кто.
патриот.
может и медальку когда получит
патриот.
может и медальку когда получит
як оцей?
Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук нагородив таролога, демонолога і жерця Веліара (справжнє ім’я – Богдан Оріщенко) відзнакою «Гордість і слава України».
Flower Girl23• 14 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Ото нехай ця жирна морда і шурує першим
Задовбали
Вільний народ. Не дочекаються
Задовбали
Вільний народ. Не дочекаються
Боюсь, что нас никто не спросит...((
Ответ дляneortoju
Сейчас уже попустило народ. Немного все прозрели и поняли, что дело - жопа. Я ещё в прошлом году была такая вся в надежде, а теперь понимаю, что жопа такая же большая, как морда этого мужика с картинки. И если не будет договорняка, то потихоньку перебьют всех. И до нас дойдут. Не на следующий год, но через пару годков точно.
З ким ви бажаєте домовлятися? Уже ж був ’договорнчк’. І де він? Смішно просто, вибачте.
Flower Girl23• 14 октября 2023
Ответ дляеліт
Теперь мамочкам надо думать и готовится как вывозить детей до 18
Только ’теперь’?...
english book• 14 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Наприклад, там де я зараз знаходжусь тимчасово
Зразу скажу, що до русні ніякого відношення то має, і до нашої ситуації зараз тим більше
То, просто історія
9 квітня 1940 року Данія, в порушення угоди, була окупована силами вермахту у межах операції «Везерюбунг». Уряд і король віддали наказ збройним силам не чинити опору агресору й капітулювали.
У перші роки нацистське керівництво Німеччини запровадило так званий м´який режим окупації Данії. Країна використовувалась як вітрина «миролюбної» політики на окупованих територіях, формально залишаючись незалежною державою. Гітлер в окремому меморандумі гарантував територіальну цілісність і незалежність країни. Політичне життя в Данії залишалось незмінним, чинними залишались король, уряд, парламент, самоврядування, політичні організації. Чисельність армії та флоту було скорочено, однак збройні сили та поліція лишились під данським командуванням. Нацифікація суспільного життя не проводилась, діяльність профспілок не заборонялась. Були запроваджені тільки обмеження свободи преси та зібрань.
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
То, просто історія
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
Так зачекайте, то на них ніхто не напав . А наказали просто не сіпатись. В України інша ситуація-Кремлівських покидьок сміявся, і казав - США гаварили что русские нападут, а русские и не пришли. А потім, без попередження почав бомбардування, захоплення територій, вбивства, та інші речі, чого Гітлер в Данії не робив.
Це інші речі.
Ответ дляAllka- skakalka
Отож ,пацанов просто косят .
Походу договариваться таки придется ,как бы того не хотелось.
Только столько смертей и инвалидов ((( . Одна из причин сумасшедшая коррупция,за эти деньги можно было купить ракеты и дроны,пацанам лекарства ,а их просто розтыкали по бездонным карманам депутатов и чинушей .
Сегодня коллега рассказала сына контузило под Авдеевкой 13 октября ,в госпитале укололи витамины внутримышечно и дали таблетку от головной боли .
Если хочешь лечиться покупай за свои и будут колоть .
Это нормально вообще?
Не триндіть. Зять працює з військовими. У них все і навіть більше, по найвищому розряду. Лікарі теж.
Flower Girl23• 14 октября 2023
Ответ дляalex-3f3c
бо Зе це маріонетка в руках Бені, Єрмака і ін.
Да нет... Он марионетка в руках Запада... А те умело дёргают за верёвочки... То морковкой поманят - ’ЕС, НАТО’, то за коррупцию пожурят...
Flower Girl23• 14 октября 2023
Ответ дляСоната любви
ну тут же постоянно пишут воевать любой ценой и не останавливаться.
любые доводы им ни по чем.
все кто не согласен матрешка, рашабот, порохобот, ждун и так далее.
ну вот и исполнится мечта таких умных.
любые доводы им ни по чем.
ну вот и исполнится мечта таких умных.
100%
Вибачте, ці жирні морди і підуть воювати, щоб 10 річним хлопчикам і їхнім дітям не довелось туди йти, покоління таких як він має закінчити цю війну. Але народ добряче розхитують, Арестовичі і от такі експерти, і на Порадниці тема за темою, а пишуть одні і теж). Люди, вами маніпулюють, хочуть вам в голову вкласти нові наративи, все буде погано, краще здатись чи домовитись, думайте!
Ответ дляVlada-Maria
як оцей?
Під час....що у нас там, воєнний стан, роби що хочеш, забирай що хочеш, віджимай що завгодно на свтою користь ...і нагороджуй Пікалова, Брагаря, Кошового , Тищенка , Третьякому нагрудними знаками. Це вони нас мають за ідіотів. Ні. ну у кого комплекс менншовартості - тот схаває
Allka- skakalka• 14 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Ну,значит она трандела сегодня ,со слезами на глазах .
один сынок ,без мужа растила .
Ответ дляenglish book
Це інші речі.
То що саме інші речі - я написала зразу
І чому не напав ?
Відкрийте історію , я була в трьох історичних музеях
Всюди - одна інфо.
Можу кинути фото з музеїв
Є в телефоні
через годину після вторгнення уряд країни й данський король капітулювали,
Трохи дальше 1.5 тисячі військових загинуло
І чому не напав ?
Всюди - одна інфо.
Можу кинути фото з музеїв
Є в телефоні
Vlada-Maria• 14 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
То, просто історія
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
То, просто історія
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
ну чому ж? навіть дуже актуальний ’вітрина незалежності’ в обмін на лояльність, приклад - Бульбулятор з картою нападєнія
Ответ дляеліт
Ой у нас такая власть вседозволчющая не хочеш заставят’ добровольно’ пойдеш
Це вообше маразм, даже тупые расияне которых на минуточку как минимум в 3 раза больше и мясо на мясо они побеждают, поняли что нет смысла грести всех подряд, во всех смыслах лучше дать нормальные деньги мотивированым контрактникам и не проводят мобилизацию, а у нас яйца по 17 покупают, а денег дать на бригады нет, во все времена, даже в древней Индии были Кшатрии,- войны, вайшманы - философы, политики, шудры - барыги, каждый делал свое дело, щас если США выделят деньги, вообще жопа, они всех на фронт загребут, а улицы подметать Афганцы и Палестинцы будут
Ответ дляAllka- skakalka
один сынок ,без мужа растила .
Співчуваю. Але про вітамінки - таки 3,14здьож. Можливо якісь специфічні препарати, що не входять в список закупок, але були б бажані, лікарі пропонують придбати за свої. Але точно не основний мед склад.
Vlada-Maria• 14 октября 2023
Ответ дляSolgAvA
та мабуть слуги, молоді, креативні підуть
ті можуть піти тільки красти, а зараз гинуть Люди з Великої букви(((
’На вугледарському напрямку під час ворожого штурму загинув наймолодший командир підрозділу 72 ОМБр ’Чорні Запорожці’, активіст ’Європейської Солідарності’, помічник депутата Київради Сергій Іконніков. Він поліг у бою в день свого 25-річчя.’, - йдеться в повідомленні ’Євросолідарності’ на офіційному сайті в суботу.
Ответ дляhelga2014
Тот, который невтик, сказал же, что пока война, он нас не бросит🙈 а тянуть это все планируют долго, судя по всему. Во всяком случае, при нем война не закончится, это было понятно еще весной 22 года.
Вполне реалистичные ваши рассуждения.
президент війни, одним словом- трЄпло,
Vlada-Maria• 14 октября 2023
Ответ дляSuertq
Так я всем говорил и сам чувствовал внутренне что это будет второй путин
ні. це синок ФСБшника намагається зліпити бліду копію, бо інакше не вміє
Киев_Елена• 14 октября 2023
Ответ дляеліт
Обнаглели до предела уже открытую нам смеются, вы готовите детей а мы будем деребанить бюджет как всегда, к чему мы дойдем с такой властью, и народ им как быдло, скоро будут так нас называть в эфире
В эфире не будут, в эфире будут всегда говорить ’вiльний народ вільної країни’)))
Ответ дляAllka- skakalka
один сынок ,без мужа растила .
А знаете, что самое страшное для таких женщин?
То, что они уже в таком возрасте, когда родить больше не смогут, продолжения уже не будет, если потеряет единственного сына(
Vlada-Maria• 14 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
знову 2запад’ руЗЬкомірним в пілотку накакав? Це ’запад’ заставляє ’маріонетку’ і його слуг красти?
Киев_Елена• 14 октября 2023
Ответ дляalex-3f3c
то и говорит, якщо У вас 10-річні сини? Готуйте їх до війни!
Хорошо что заранее предупредил) у кого есть 10 летние сыновья - есть время выучить иностранные языки и готовится к поступлению в ВУЗ в другой стране
Vlada-Maria• 14 октября 2023
Ответ дляSolgAvA
Зараз Вас запишуть в довічні порохоботи і забанять)))))))))
Flower Girl23• 14 октября 2023
Ответ дляKateryna-S
Куда вывозить? Это все уже глобально. Кто-то знает, где начнется следующая война?
Ни в одной стране не тащат в военкомат за руки и за ноги, и такого даже не предвидится... Не отправляют сразу же, в любое время суток, на ’медкомиссию’, потом сразу же - на полигон... Европа демократична и толерантна... Или Вы думаете, что таким же образом проходит набор в армию НАТО? Так что вывозите куда угодно - не ошибётесь...
Ответ дляVlada-Maria
То інша війна - тому ні, не актуальний
Тут торкнули історію, а історію я знаю краще, ніж політику.
Якщо, розмовляти про саме цінність людського життя, то ми десь зараз після бульби, Індії, десь ближче до Гвінеї п
І, навіть, під час Другої Світової, так було
Якщо, от брати саме кількість населення на один км загиблих, то українців полягло найбільше і постраждало найбільше
І Дід мій там же
english book• 14 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
То що саме інші речі - я написала зразу
І чому не напав ?
Всюди - одна інфо.
Можу кинути фото з музеїв
Є в телефоні
І чому не напав ?
Всюди - одна інфо.
Можу кинути фото з музеїв
Є в телефоні
Щось не зрозуміло чесно. Якщо капітулювали, то чому загинуло 1.5 тисячі військових?Мабуть все ж таки вони чинили спротив, а не капітулювали одразу. А коли побачили, що не по долають, то здалися.
Киев_Елена• 14 октября 2023
Ответ дляMakkirta
Якщо він, то це сумно..
Після його прогнозу про Зе якось так, неприємно..
Что за прогноз?
Ответ дляVlada-Maria
так, якщо місцями поміняються слуги, умовно, Брагар, Наталуха, Гетьманцев, Мазурашу з нашими хлопцями - ситуація покращитиься. Це ж вони нам краіну мрій обіцяли,отримували шикарну з/п, то настав час себе реалізувати, бо у ВРУ - імпонтенти зелені. Бидло.