Броніки для Моніки• 14 октября 2023
Возможно снять квартиру без риелтора?
Уже снимала и платила риелтору. Не поняла, правда, за что. Мне эта женщина никакой услуги не оказала, пользы не принесла, просто с объявления трубку взяла. Ну и квартиру показала, ладно. Но это явно не стоило половину суммы за аренду. То, что она избавила от головной боли хозяев квартиры, не моя забота. Хозяева тогда и должны платить, раз им эти услуги полезны, но какого-то пня у нас в стране это делает квартирант. Короче чисто из принципа в следующий раз не хочу спонсировать это дармоедство, но не знаю, насколько вообще это реально в нынешних реалиях.
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Так і є. Прийшов з ріелтором, май совість. Не хочеш - шукай сам
Ми коли шукали квартиру, щоб купити. Мені одну й ту ж саму пропонували два різних ріелтори)). Обидва бачили ту квартиру в перший раз, коли мене приводили. Кому я повинна була заплатити?
Полюю на дрони• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я ж кажу - знайшла власника, зняла у нього. А у вас, я так розумію, аргументів інших немає, як послати....шукати іншу квартиру.
Не хотите платить - не связывайтесь с риелторами.. я даю объявления сама, меня можно найти.. Но народ упрямо ищет риелторов и.. жалуется...
Не прохожу мимо• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я зняла квартиру напряму у власника)).
Але в темі є власники, які кажуть, що працюють тільки через ріелтора. Тобто це не ліва людина, що найшла їх об´яву. То чого орендатор повинен в такому випадку платити додаткові гроші?
Бо такі умови ринку оренди
Такі негласні правила
Так заведено
Такі негласні правила
Так заведено
КвартираЧья• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ну це не вина власника, що ви по різним ріелторам ходите. Власник там взагалі ріелтора навряд чи про щось просив. Ви б ще к третьому посереднику звернулися.
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Так я й не зв´язуюсь. Але в мене таке саме питання, як у автора, до тих власників, які самі не згодні здавати без ріелтора. Це ж їх бажання, то чому його повинен оплачувати хтось інший?
Оно само купилось• 14 октября 2023
Смысл и работа риэлтора-проверить квартиру. В идеале агентства должны знать, хозяин ли сдает или окупас, квартира в залоге или нет, состояние коммуникаций и пр. Но делают ли они это реально-кто знает. Тоже всегда через риэлтора снимали. Хоть договор какой-никакой на руках.
Мочалкин блюз• 14 октября 2023
Автор, я знайшла самостійно. Шукала десь тиждень, витратила велику купу часу. Моніторили безліч ресурсів… Але був цікавий факт: шукала я у Чернівцях. Завжди на Олх виставляла фільтр Чернівці, Чернівецька обл. Але одного разу обрала просто чернівецька обл. І додалось ще кілька варіантів. Серед них і був «мій». Бо жіночка, коли створювала оголошення, в неї у локації підтягнувся якийсь приміський населений пункт, а не саме Чернівці. І коли ми з нею спілкувалися, дивувалася, що так мало переглядів і тим паче дзвінків.
Теж не хотіла ріелтора. Бо беруть 100% оренди. Навіть не половину. Одне діло, коли б я дала вхідні дані і мені б шукали. А так… я ще й повинна платити, що шукаю сама і знайшла саме від неї цей варіант… жаба душить)
КвартираЧья• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Вони не те, що незгодні. Більшість дала об’яву і все. І їм все одно як прийдуть з посередником чи без нього. Це не їх ріелтор.
Не прохожу мимо• 14 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ось бачте, Ви тиждень шукали, витрачали час, нерви, а могли в цей час займатись іншими справами)
Час - гроші)
Хтось згоден витратити купу свого часу на пошук, а комусь простіше заплатити, щоб йому підшукали
Час - гроші)
Мочалкин блюз• 14 октября 2023
А ще був випадок, коли ріелтор запропонував квартиру, яка мені ідеально підходила. Хоча сам ріелтор при цьому просто фільтранул базу свого агенства) але у нього була комісія 50%, то я заплатила і була щаслива, що знайшла саме те, що шукала
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Це було давно, інет розвинений не був, були об´яви в газетах, та на дошках. Там не зрозуміло власник чи ні і точна адреса квартири невідома. Де брали адреси ріелтори тоді, я не знаю, може загальна база якась була. Я до посередників не зверталася, просто дзвонила по телефонам з об´яв. До речі, одна ріелтор дійсно почала шукати квартиру по моїм параметрам і знайшла. Тож в цьому випадку вона свої гроші відпрацювала. Але до неї попалися оті два, що водили мене в одну квартиру.
Мочалкин блюз• 14 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Час - гроші)
Так. Тут згодна. Але мені самій це подобалось робити. Я ж не бігала як скажена. Дякувати Богові, є інтернет. і 300$ не зайві для мене
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Ключове - повинні знати. По факту - квартиру бачать перший раз. А договір можна підписати з власником. У мене саме з ним і підписаний)
Не прохожу мимо• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Не рівняйте всіх під одну гребінку)
Є в цій справі професіонали!
Те, що Вам такі не зустрічались - лише Ваш досвід)
Є в цій справі професіонали!
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
В темі є ’Не проходите мимо’, яка принципово здає тільки через ріелтора, але платити за її бажання змушені інші.
КвартираЧья• 14 октября 2023
Я думаю, ця тема виникла тому, що більшість орендарів впевнені, що ріелтори, на яких вони потрапляють під час пошуку, від власника. Насправді в 99% ні. Власники дають безкоштовну або недорогу об’яву на різних майданчиках і на цьому як правило все.
КвартираЧья• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, якщо здається зі своїм ріелтором або через агенство принципово, то звичайно треба платити.
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Не рівняйте всіх під одну гребінку)
Є в цій справі професіонали!
Те, що ви працюєте з гарним, прекрасно, але тоді й послуги його оплачуйте)))
Мені зустрічався нормальний, багато років тому при купівлі квартири. Він дійсно шукав під мене. Але то виключення)
Не прохожу мимо• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Оце ж зараза така)
Чому вона не хоче сказати ріелтору - бери в мене 50% вартості оренди і знайди мені орендарів)
Ну чому вона так не робить?!
ТигрЛьвович• 14 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Оце ж зараза така)
Ну чому вона так не робить?!
В чому я не права? Це ж ваше бажання користуватись послугами ріелтора, а не людей які шукають житло.
Чому ви так не робите зрозуміло, але не справедливо. І да, я в курсі, що життя взагалі несправедливе))
Не прохожу мимо• 14 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Його послуги і винагороджую тим, що працюю ексклюзивно лише з ним, а він бере кошти за свою роботу з орендарів)
Ось така складна схема))
Творческий типаж• 14 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Так многие и делают! Берут фото и в гугле ищут где было объявление, НО ЭТО В КОРНЕ непорядочно. Такие клиенты потом хитроЖопят и в остальных вопросах. Не хочешь платить риелтору? ИЩИ САМ! Точка, Не надо нагружать людей... ищи сам и не трогай риелторов.
А в чем непорядочность в данном случае? Перепостить чужое объявление со своими контактами - это порядочно, а найти первоисточник - нет?)) Смешно. Многие, как вы видите из темы, были бы рады, если бы риелтеры не утруждали себя копированием чужих объявлений, щаирудняя возможность снять жилье напрямую, без ненужных посредников.