Пишущаяся• 14 октября 2023

Отсутствие стула 6 дней у беременной

Девочки, подскажите что можно и действительно поможет? Как быстро наступит эффект?
Вмію заміряти найкраще• 14 октября 2023
сенаде - по 1 после еды 3 раза в день- на след день аккуратно сходите уторм- дуфалак очень раздувает живот и пучит! Если нужно срочно- то только касторка - 2 столовые ложки - это после операционные методы

Не худа ні разу• 14 октября 2023
Свічка гліцеринова і правильна поза, ну і кожен ранок починати з стакана теплої води. Шкода, що мені ніхто не порадив цього вчасно
serejkina• 14 октября 2023
Мені на всіх строках гінеколог призначала норгалакс. Це мікроклізма
Лукава Кішка• 14 октября 2023
Мені помогла лише постійна дієта, ківі, чорнослив, гаряча вода вранці
Кудесница_с_пургеном• 14 октября 2023
Ответ дляserejkina
Норгалакс - плюсуюсь
Домовенок Кузя• 14 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Сенаде противопоказано категорически!!! Дуфалак можно, но меня дуло от него сильно.
Домовенок Кузя• 14 октября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Плюсую за гліцеринову свічку

Метелик• 14 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Касторка вагітній?
Ліньки гуглить• 14 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мне в роддоме запретили, особенно при угрозе выкидыша. Нельзя! Разрешили только свечи
Леся Українка• 14 октября 2023
Дуфалак, але допоможе не одразу. Треба приймати деякий час. Гліцерінові свічки (я народжувала давно, мені допомагали..чи є вони зараз, хз). Дуфалак можна вагітним, але такий собі засіб...
Вода, чорнослив не допомагали
Люблю джаз• 14 октября 2023
Прямо зараз спробуйте мікроклізму або гліцеринові свічки, не чекайте довше. А взагалі мені довготерміново допомогло їсти більше зеленого салату, ківі щодня та пити більше води. Власне, передивіться, чи достатньо ви клітковини вживаєте
Біле пальто• 14 октября 2023
Мені гастроентеролог виписував Ізіду. В 2 та 3 триместрі казав можна вагітним.
Bor bor• 14 октября 2023
6 дней - это уже много. Глицериновая свечка, если не поможет - Микролакс. Потом кушайте чернослив, киви, чай фенхелевый, несколько стаканов воды натощак. Мне это помогало.
КаРаКаТиЦа• 14 октября 2023
Проктозан свечи. Но 6 дней- єто очень много. Может, сходите в поликлинику за клизмой? Или сами поставьте дома
Я шалунья• 14 октября 2023
Запитайте в свого гінеколога, бо всім рекомендують різне.
Ростки жимолости• 14 октября 2023
Зараз терміново гліцеринову свічку.

Після цього обовʼязково коригуйте харчування + багато води + зранку вода донат за 30 хв до їжі + мукофальк пакетики (це типу дуфалак, але не буде вздуття).

Все це безпечно вагітним.

Якщо 3 дні немає випорожнення, це вже треба свічку, але старайтесь харчуванням коригувати.
Пукимончиг• 14 октября 2023
Мне помогает ежедневно две столовые ложки оливкового масла, это если прям серьезный Запор
Но чтоб просто ходить в туалет, достаточно регулярно пить по одной ложке этого масла