MacOS-ница• 15 октября 2023

Київ, у Вас є світло?

Результат:
вже голосів: 131
103 (78.63%) Є світло
25 (19.08%) Пи
3 (2.29%) Нема світла
Капитошечка• 15 октября 2023
Ответ дляБесбардак
Реально? А чего ж дтэк уже графики разместил? У нас в районе уже 2 раза отключали.
Ніхто нічого не розміщував, вони висять з минулого року.
Мамина квіточка• 15 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Жаль вас рашиков
это 5 !!!
Мамина квіточка• 15 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Хотите бан за рекламу фейкового говноканала, который вы постоянно сюда тянете?
поддeржу!
-Ань-• 15 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
можnо коnкрeтnо o nаxождenии nарода тeрпил?можeт, просто, мы поnимаeм, что идeт войnа, и ne всe от nашиx жлаnий зависит?
Удалено администрацией...
-Ань-• 15 октября 2023
Удалено администрацией...
Най хоч раз• 15 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Удалено администрацией...
Най хоч раз• 15 октября 2023
Ответ дляКапитошечка
У вас ніякого іншого типу спілкування, окрім пасивно-агресивного, в асортименті нема?

А потім ще дивуються, чому таке ставлення до антиваксерів, як до неадекватів.
У мене навпаки, ставлення до них,як до розумних людей. Вони ж вас не примушують не вакцинуватися.
Мамина квіточка• 15 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Удалено администрацией...
мne и в Дeпрe xорошо.
Капитошечка• 15 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Обговорюється знецінююча манера спілкування, а не вакцинація.
Скорая помощь• 15 октября 2023
Ответ дляБесбардак
Если бы вы жили в этом районе, то знали бы, что он очень большой, от Крещатика до Нивок. И во время отключения всех отключали по-разному. Поэтому при чем тут то, что у вас лично не отключали - непонятно
Та шо вы говорите. Так зачем вы тянете инфо про то, что вам отключили по какому то графику, если никого по графику еще и не отключали?
-Ань-• 15 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Шановна, а чого це ви підриваєте конституційний лад в Україні?!
Ви Конституцію України читали? Прочитайте:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
’Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.’
Астоновитесь!• 15 октября 2023
Ответ для-Ань-
Реклама тут платная. Вы оплатили администрации рекламу этого бородатого мужика, которого таскаете сюда?
Забобонний фрукт• 15 октября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Зрадонька

Відключення якщо будуть то їх анонсують.
Зашла на Ясно, там уже реально графики отключений висят по нашему адресу ((( неожиданно
Ло Шарик• 15 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Не почнеться цього року, не чекайте.
вчора увечері, схоже, була перевірка
Щас ухожу• 15 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
вчора увечері, схоже, була перевірка
І що перевіряли)
Ло Шарик• 15 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
І що перевіряли)
Як споживач, напишу: два рази вимикали світло
Телепузик• 15 октября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Сдали нервы((( живу в аду, с людьми которых ненавижу, болею, губы обсыпало герпесом, холод. На этой неделю нужно было решать важные дела, которые касаются моего будущего( а я пролежала с температурой. Я не знаю где брать силы и терпение
Який холод, мля? Вчора було 22, сьогодні вологість і тепло, вікна навстіж. Ну може харе нагнітать. Видужуйте, і телефонуйте ДТЕК наступного разу, бо аварії ніхто не відміняв
автор MacOS-ница • 15 октября 2023
Ответ дляТелепузик
Та то на вулиці, я хворію і не знаю як там погода, відкривала вікна але ненадовго, бо вітер. Я живу нв 1 поверсі, не висикому, углова квартира, сонця навіть влітку нема, тут в жовтні як у підвалі
Атрика• 15 октября 2023
Не скажу)