СамавиховуюКота• 15 октября 2023

Чи зобов´язана йти на похорон?

Всім привіт. У інженера з роботи померла мама. Подзвонила, мені інша колега, і сказала, що треба йти на похорон. У мене сьогодні день розписаний повністю, куча справ і якось я вважаю, що навіть чого туди йти, до іхньої сім´ї я відношення не маю, ну просто як чужа людина.
З другої сторони ніби мучає совість, багато хто йде.
Не знаю, може це такі традиції.
автор СамавиховуюКота • 15 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Або кошти зібрати на роботі і віддати колезі
О це я думала, що буде достатньо, але з роботи всі збираються, якось дивно. Не близькі люди, навіть не чемно якось
Рогнеда Карповна• 15 октября 2023
Якщо я людину не знала при житті, чи не спілкувалися ми. То точно на поховання не піду.
Вибачте прощатися треба з тими кого знаєш. А мама, бабуся, дід лівого чувака це зовсім не знайомі люди.
Бавовнятий Пупс• 15 октября 2023
ИМХО, на похороны ходят люди, знавшие человека при жизни и желающие проводить его в последний путь.
Посторонние, в данном случае коллеги, вообще ни к чему там.
Гл. Амурная• 15 октября 2023
Ответ дляНа границе
Та взагалі для чого люди з роботи сина.
На похорон йдуть близькі люди і друзі.
Не ходять на похорон до людей яких не знали
Не ходят даже если знали, но не хотят/не могут по своим!!! причинам
Аристократка-тунеядка• 15 октября 2023
Зазвичай на похорон йдуть ті, хто знали померлого, і ті хто виконує конкретну роботу. Чужа людина там не потрібна
Любви вам!• 15 октября 2023
Коли в нашого головного бухгалтера померла мама 90+ років, то бухгалтерія пішла більше з поваги до керівника..ту бабусю звичайно ніхто не знав.наш колектив сформував таку собі масовку, бо з її рідних - знайомих було чоловік 5..
П.с. зрозуміло, якщо це була б не керівник, то туди мало хто б пішов.. + у робочий час
Верочка 100%• 15 октября 2023
Ви там точно не потрібні, залишайтеся дома
Локшина на вухах• 15 октября 2023
Я не ходжу на такі похорони.
PORKA• 15 октября 2023
Странно. Никогда никто не звал на похороны умерших близких из коллег. И сколько были на похоронах, это всегда близкие родственники, друзья. Но никогда не слышала - а, это коллеги по работе сына умершей
может ему еще с детского сада пригласить надо бывших одногруппников?
Придуманные проблемы уже достали. Форум, как мусорка стал
мистерЛяпсус• 15 октября 2023
Ответ дляМальчижка
Когда это стало обязательным ходить на похороны к коллегам? Если вы не хорошие друзья, конечно
При чем не к коллегам, а на похороны коллеги матери. Вообще сюр
Шкала Радощів• 15 октября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
З інженером ми не дружимо, спілкуємося по роботі. Йому 50, мені 30. Ну розумію, що може допомогти на поховання. А чого ти на похорон, потім в кафе
Для мене робота не равно родичі чи друзі, тому я би і грошей не сдавала. По молодості здавала , але була наївна і цим користувалися .