З понеділка на дієті• 15 октября 2023
На який день посилка іде назад? Укрпошта
Посилка прийшла 11.10. Так званий «покупець» годує сніданками, що завтра забере (завтра минуло вчора). На який день посилка повернеться назад чи її потрібно відзивати самостійно, щоб швидше повернулась?
Ще цікавить, чи зніме кошти за олх доставку з «покупця», якщо він не огляне посилку?
Миловидна леді• 15 октября 2023
Так тільки 3 дні пройшло. Сьогодні не всі пошти працюють. Як і завтра. Чекайте
З понеділка на дієті
• 15 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Вже прийшло смс, що пошта повторно надсилала нагадування тій стороні.
З понеділка на дієті
• 15 октября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
У вас в накладной стоит : повернути через.....
Треба пошукати накладну, подивлюсь, дякую
Миловидна леді• 15 октября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Сьогодні? А ви покупця задовбали ще позавчора
З понеділка на дієті
• 15 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Вчора прийшла смс, що посилка не була вручена.
Вчора те відділення працювало, то ж 11,12,13,14 - чотири дні, за які можна було її забрати
Миловидна леді• 15 октября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
День прибуття не рахується.
Потім було два дні, 12, 13, а ви 14 вже почали написувати. Думайте, чи хотіли б ви забирати посилку у такого ж продавця як ви
З понеділка на дієті
• 15 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
День прибуття не рахується.
Це сезонний товар. Покашутки туди-назад можуть зайняти пів місяця.
Я завжди стараюсь забрати товар, як тільки він прийде на пошту, так як розумію продавця. Тим паче коли товар висить на сайті, про нього питають, а ти не знаєш, що відповідати
Миловидна леді• 15 октября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Покупець, який замовляє укр поштою, вже сплатив товар. Йому теж не круто і без товару, і без грошей. У нього є 7 днів забрати товар, від того, що ви будете писати без зупинки, швидше не буде. Це може тільки навпаки зіграти.
Якщо не влаштовує укр пошта, відключить її в налаштуваннях. І все. Продавайте тільки Новою