Шукаю трусики• 15 октября 2023

Застосунок Укрпошта

Створюю накладну на посилку і на сайті і в застосунку укрпошти і завжди виходить сумма 77, за посилку 20г, 20см плоский конверт. Що я роблю не правильно?
На відділенні 42грн те саме коштує.
Тишком_нишком• 15 октября 2023
Може, додаткові послуги галочками відмічені? Оцінка яка?
Тишком_нишком• 15 октября 2023
Ви, мабуть, пишете 20 г, а треба 0,02 кг
автор Шукаю трусики • 15 октября 2023
Ответ дляТишком_нишком
оціночна що 200, що 500 на ціну не вплинула.
Я наче уважною дивлюсь галочки… вже купу разів пробувала і так, і сяк створювати
Тишком_нишком• 15 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
вагу пишіть в кг, а не в граммах. 20 г - це 0,02 кг. І обирайте ’стандарт’
Попразендовна• 15 октября 2023
20 грамм посылка?? Такого быть не может. Плюс посмотрите, указано ли информирование по смс. Тоже денег добавляет.
автор Шукаю трусики • 15 октября 2023
Ответ дляТишком_нишком
пишу 0,02
Тишком_нишком• 15 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
пишу 0,02
Тільки що ввела ваші індекси, у мене 42 грн порахувало. Ви точно посилкою оформлюєте, а не листом чи документами?
автор Шукаю трусики • 15 октября 2023
Ответ дляТишком_нишком
я коли розраховую, по теж 42, а коли оформлюю, то виходить 77))
воно напевно адресну доставку обирає, а не на відділення
Сижу_и_плачу• 15 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
А ви вказуєте склад-склад при створенні?
Тишком_нишком• 15 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Так Ви ж повинні самі обрати там, що на відділення, а не на адресу. Це робиться перед тим, як вводити номер відділення отримувача. Ну ось спробувала створити, всеодно ’стандартом’ 42 грн рахує.