Я со своей краснеющей кожей, позволяю себе коричневый оттенок или такой, не знаю как называется, выложу. При этом хайлайтер использую, или белый или песочный. Какими вы пользуетесь румянами и характером, есть ли по вашему универсальные оттенки и какие у вас производители и продукты в любимчиках? Хочу что-то новое
Серпневе кошеня• 15 октября 2023
Люблю румʼяна, у мене рожеві, але на фото наче руді вийшли) сиджу на кухні, тут лампа тепла, трохи змінює колір.
хайлейтер купила палетку, дуже хотіла рожевий і такий холодний синьо-фіолетовий, але рука все одно тягнеться до elf колір шампань, йому вже років 7)
Макіяж дуууже рідко роблю взагалі. Хотілось би частіше, але немає настрою. Захоплююсь жінками, яки завжди при параді
Ответ дляСерпневе кошеня
А этот эльф колир шампунь не такой как средний на вашей палетке с хайлайтерами? И вот это палатка, это точно они? Потому что сверху какой-то интересный цвет-как фиолетовый
_amarantik• 15 октября 2023
Мои любимчики:
- румяна Нарс в оттенке Оргазм
- хайлайтер Бенефит Одуванчик
- румяна Нарс в оттенке Оргазм
- хайлайтер Бенефит Одуванчик
Серпневе кошеня• 15 октября 2023
Ответ длядивчинка
Ні, вони різні. Зверху elf, знизу той, що з палетки. На другому фото фіолетовий і рожевий. Але на фото рожевий взагалі не такий вийшов(
Палетка хайлайтерів ця від Revolution Pro, але бачу немає її вже на нотіно
Ответ дляСерпневе кошеня
Так какой эффект на лице от фиолетового?
Алина-1240• 15 октября 2023
Мейбелин в шайбочке,лореаль,где кисточка в нижнем ярусе,с палетки наташи деноны глем фейс,вот еще в шик и блеске мия какие то нашла,тоже хорошие
Серпневе кошеня• 15 октября 2023
Ответ длядивчинка
я шукала палетки з такими кольорами, бо мені дуже сподобалось як воно виглядає на знайомій. вона не користується тоном, просто туш для вій і хайлатер рожевий або фіолетовий такий. дуууже освіжає обличчя, і шкіра вся виглядає краще прям. але на собі мені незвично якось, не звикла) декоратисною косметикою користуюсь дай боже раз на місяць, тому лежать, чекають кращих часів)
Ответ дляСерпневе кошеня
Спасибо за пояснение, надо попробовать этот фиолетовый))кто бы мог подумать