Мстящий за Зайца• 15 октября 2023

Чим покрити старі лаковані двері?

Можливо хтось лакував старі двері?
Є соснові до вері, з однієї сторони лак вигорів, дерево місцями потемніло. З іншої сторони просто рижі лаковані, лак здається звичайний алкідний.
Чим їх можна полакувати, щоб привести до порядку? Можливо можна використати якийсь тонований лак, щоб перекрити недоліки?
Ласкове телятко• 15 октября 2023
Зчистити старший лак, покрити новим

автор Мстящий за Зайца • 15 октября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Зчистити старший лак, покрити новим
Зчистити не вийде. Хіба трохи пошкурити.
Блиск думки• 15 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Шкурить обязательно,потому что лак может не совпасть и свернуться.У нас на старых окнах получилось как на состареных полотнах-трещинки пошли,лак свернулся
Зажуженная Жужжа• 15 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Шкурите, потом лак с колером. Можно pinotex
Ответ дляБлиск думки
А якщо взяти лак на алкідній основі також, але якийсь затонований, то колір норм ляже? Полаковані лаком ПФ.
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дякую.
Ого, не дешевий лак. Чи варто взяти дешевший аналог?
Блиск думки• 15 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Не знаю,надо у продавцов спрашивать
Зажуженная Жужжа• 15 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую.
Зато отличный и предсказуемо результат