Шкварочка• 16 октября 2023

Іспанія на зиму

Дівчата,вирішили з дитиною на період відкл світла виїхати з України.
Розглядаємо Іспанію, бо по клімату нам там буде добре. Окрім Барселони ніде в Іспанії не були,тому її і розглядаємо. Подивилась квартири,то від 2 тис + комуналка. Ціна звісно кусається. Можливо порадите,які ще міста в Іспанії розглянути,де будуть всі блага цивілізації,але по ціні на житло,нижчі за Барсу?
Буду вдячна
І ще питання,якщо ми будемо там зимувати,нам потрібно десь оформлюватись?
Файна дівка• 16 октября 2023
також хочу кудись де тепло на зиму
Залізний занавіс• 16 октября 2023
Такие цены в любом крупном городе. В провинции будет намного дешевле. Я не знаю какие именно блага цивилизации Вам нужны, по-этому не подскажу, есть они там или нет. А, и учтите такой момент- зимой в Испании не весело. Отопления в домах нет, высокая влажность. Часто температура в доме не выше +16, а даже ниже. Это с включенными обогревателями
Непогодка• 16 октября 2023
А зачем вам зимой дорогая пляжная страна?
Смотрите Польшу, Румынию, на крайний случай Египет или Турцию.
Любви вам!• 16 октября 2023
Ваши все варианты на booking и airbnb. Вводите страну, а не город. Если последние 90 дней вы не были в зоне Шенгена, то 90 дней спокойно можете там пробыть
Khmelnichanka• 16 октября 2023
Іспанія взимку трохи не та, що влітку.
Там зазвичай нема опалення, сиро і прохолодно в квартирах.
Але на вулиці тепло :)
viter33• 16 октября 2023
Пошукате дешевші міста - Барселона це космос по цінах + повно жебраків, злодіїв на вулиці, з криміналом ’так собі’(((
А також зверніть увагу на Грецію - тепло взимку, ближче до У-ни і значно дешевше (ніж Барса)
Оле Лукойе• 16 октября 2023
а що вже точно будуть відключати світло?)
Рання пташка• 16 октября 2023
Іспанія як і Італія не дуже комфортні зимою.
все по ГОСТу!• 16 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ви дійсно думаєте, що зараз хтось може це точно вам сказати?
Варена цибуля• 16 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
100%
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляНепогодка
дивлюсь в Польші завжди дощі....а так хотілось тепла
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Іспанія взимку трохи не та, що влітку.
Але на вулиці тепло :)
ми були взимку 4 рази,але жили в готелі...там було опалення.
якось я про це не подумала(
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляviter33
а яке місто?
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
вже навіть графіки є.
думаю,що будуть
Оле Лукойе• 16 октября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
не знаю, питаю у автора) вона ж пише, що будуть відключати і шукає, куди поїхати презимувати на цей час
Пошаманю• 16 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Будуть. Не залежно від обстрілів.
До війни енергетика була не в найкращому стані, потім обстріли, зараз все разом плюс не відновилось обстріляне.
Нічний дожор• 16 октября 2023
Без оформлення з біометричним паспортом маєте право знаходитися на теритоії ЄС (Шенген) не більше 90 днів. Далі або оформлення, або виїзд за межі.
Ума Палата• 16 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Іспанія взимку трохи не та, що влітку.
Але на вулиці тепло :)
В новых квартирах нормально, там хорошая вентилятор в основном. Ну и есть обогреватели
Нічний дожор• 16 октября 2023
Як варіант, дивіться міста, де є аеропорти, якщо будете літаком, і навколо них. Як варіант, Валенсія, Малага і передмістя. Якщо будете на автобусі або машині з України, тоді вже дивіться виключно по тому, як вам зручно добиратися.
Нічний дожор• 16 октября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Південь Іспанії тепліше.
viter33• 16 октября 2023
Ответ дляШкварочка
а яке місто?
В Іспанії - подивіться Картахену, Аліканте, Альмерію, Валенсію, Малагу
Це все приморські міста, але ЗНАЧНО дешевші, ніж Барса
Нічний дожор• 16 октября 2023
Ответ дляРання пташка
Де в Іспанії ви зимували? Чула, навпаки, південь Іспанії тепло.
Незламна• 16 октября 2023
Смотрите страны, где в квартирах есть центральное отопление.
Или квартиру с инд отоплением.
Обстановщица• 16 октября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
У меня сейчас в квартире 12-13 градусов, выше не бывает. Окна балконы откыты, жарко. Хотя идёт дождь.
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляviter33
дякую
теж думала про ці міста
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляНічний дожор
дякую
подивлюсь
viter33• 16 октября 2023
Ответ дляШкварочка
дякую
теж думала про ці міста
Чим менше місто - тим нижча оренда)))
Але в деяких містах вільних квартир вже просто нема.
І зараз ’не сезон’ - на зиму щось знайти можна
tourdream• 16 октября 2023
Автор, подивиться регіон Коста бланка, там взимку тепліше, ніж на Коста Барва, Коста Дорада.
Маю особистий досвід, у різні роки у грудні, січні, лютому бувала в Аліканте, Валенсії, Бенідормі, Алтеї, Кальпі, Єльче. Завжди було тепленько, всього пару разів дощик заставали.
Цього року половину січня відпочивали з дітьми в Аліканте. Вдень періодично навіть спекотно було, +25-27.
У квартирі, де ми жили, жодного разу за 2 тижні кондиціонери не вмикали, було і так комфортно.
автор Шкварочка • 16 октября 2023
Ответ дляtourdream
дякую,що поділились досвідом.
подивлюсь
Rolisa• 16 октября 2023
Автор, смотрите не Букинг, а идеалисту.квартиры которые сдаются посуточно в сезон, на зиму сдают значительно дешевле. В пределах тысячи это будет отличное жилье. Вот например
https://www.idealista.com/inmueble/100276162/