Божа кульбабка• 16 октября 2023

Телеграм. Як зберегти історію чатів й груп, якщо видалити з телефону програму?

Підкажіть, будь ласка, Телеграм є в телефоні й ноуті. Якщо я видалю програму з телефону, чи залишиться історія в ноуті?
Яка взагалі задача стоїть. Мені потрібно видалити, а потім завантажити Телеграм (змінити ID). При новому завантаженні чи відновляться там чати й групи? Дякую.
No problems• 16 октября 2023
Да, сохранится, это не Вайбер где все пропадает если нет синхронизации

автор Божа кульбабка • 16 октября 2023
Ответ дляNo problems
Дуже дякую!!!
Корсет_на_шурупах• 16 октября 2023
а навіщо видаляти тг для зміни ID? можна ж просто вийти з аккаунту і зайти в інший, або просто додати другий аккунт, не виходячи з першого
автор Божа кульбабка • 16 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Все складно))) Телеграм потрібно обновити, а він був встановлений з ’App Store’ , ID до якого вже немає доступу... Таке саме й з Вайбером...
Корсет_на_шурупах• 16 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
історія збережеться в будь-якому випадку, перевірено не один раз.
НуКаНаКа• 16 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Телеграмм привязан к номеру телефона. Ему фиолетово хот у Вас андроид, хоть у Вас ios. Он в любом случае все подтянет если зайти с нужного номера )
Это вайбер корявый….
автор Божа кульбабка • 16 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Круто! Дякую!!!

автор Божа кульбабка • 16 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Это вайбер корявый….
Чудова новина для мене!)) Дякую! А з Вайбером зовсім варіантів немає?
НуКаНаКа• 16 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Неа.. там жопка.. я неделю назад с андроида на ios перешла. Потеряла все личные переписки и все сообщения в группах. Хотя при этом сами группы остались )
У вайбера 2 облачных хранилища.. одно для андроида и 1 для ios… и они вообще не дружат
автор Божа кульбабка • 16 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Це реально... дупка... з Вайбером... Дякую за допомогу! Вже перезалила Телеграм! Все чудово повністю зберіглось! Гарного дня)