ЛижТолько• 2 часа назад

Вагітність чи ні?

Чи може нудити в період імплантації?
Почались виділення скуті та болі в животі, за тиждень до менструації, але були декілька годин, зараз живіт не болить, виділення слизісті з прожилками маленькими крові
Таке вперше в мене, що це може бути?
Не обижаюсь• 2 часа назад
Що завгодно

Мудрецыха мира• 1 час назад
Тест що каже з цього приводу?
Нудити може почати тільки тоді коли почне хгч вироблятися. А значить на тесті хоч бліда, але якась друга смужка буде.

Якщо тест пустий, то тоді чекати місячні і йти до лікаря на УЗД
автор ЛижТолько • 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Тест що каже з цього приводу?

Не робила ще тест, бо зранку думала що місячні пішли, а вони як помазались( в порівнянні з нормальною менструацією) і закінчились