Стефанія• 16 октября 2023

Це ж якось ненормально?

Вчора створювала тему. Написала, що пізніше напишу ситуацію.
Ситуація така.
Донька зустрічається з хлопцем.
Не подумайте, я не та маман, що лізу в діла дітей. Тут і донька переймається.
Хлопцю 28.
Вони познайомились рік тому. Ну місяць нічого він про рідних не розповідав, ну два, ну три. Потім донька сама почала питати. І по трохи, по трохи дізналась, що у хлопця повна родина: мама, тато, бабушки, дідусі, старший брат, молодша сестра. Тобто повна родина. І він з ними не спілкується вже кілька років. Ні з ким. Він змінив номер телефону, щоб вони йому не дзвонили. І саме головне, він змінив прізвище, імʼя, по-батькові.
Що могло статися? Могли вот прям усі з родини образити одного? Чи справа в ньому?
Поросенка• 16 октября 2023
Ответ дляСтефанія
Типу того. Не хочу писати імʼя теперішнє. А був Роман
Агент под прикрытием)
Дюймовочка• 16 октября 2023
Ответ дляСтефанія
Нікого немає із знайомих, хто в якихось органах служить і змінював піб
У меня тоже.
Спросила брата специально даже

Он 12 лет в СБУ работал и сейчас уже 10 в погранслужбе.

Сказал никогда не слышал чтоб кто то ФИО менял из работающих там.
Сегодня я не я• 16 октября 2023
Ответ дляДюймовочка
Ага. А ещё он агент ЦРУ.
И почему остальные в СБУ так не делают?
Делают