Н@Диете• Изменено 16 октября 2023

Дуже важка ситуація у подруги. Буде багато тексту. Допоможіть.

У четверг минулий зустріла дуже давню подругу, колись жили в одному селі, бачилися тільки в Fb, перекинулися пару слів і розійшлися. У суботу набрала вона мене і попросила допомогти, її побив чоловік ( він давно сильно пє і бє її), вся ванна в крові і вона не знає що робити..Я підняла на вуха пів міста, мені розповіли як сповістити у поліцію про дамашнє насильство. Поліція приїхала за 3 хвилини ( БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕНЬ), склала протокол на нього і їм заборонили наближатися один до одного. Живуть у спільній квартирі і двоє дітей ( 9 років і 18). У неділю я знайшла два адвоката , у поліції жінку яка буде їй допомагати інформаційно, і знайшла кімнату і будинку для жертв які потерпають від домашнього насилля на Загалом домовилися на 10 днів ( можливо максимум на 20)+психологи, харчування.... Поіхала. подивилася умови, познайомилася там з директором.
Подруга мала сьогодні зранку подавати заяву на розлучення.
Вона нікуди не поїхала.....
Вчора ввечері він розлив олію на підлозі і за волосся її тягав по квартирі..., щоб не було виндно побоїв- не бив.
Поліція приїзджала три рази, перший попередили його, що він не має права наближатися. Другий раз-вивели на годину, він протрезвів і привели назад. Третій раз його забрали у відділок і знову відпуститли через дві години.
За цей час подруга набрала і попросила забрати, я привезла до себе...
Тепер я в шоці з цього всього... у неї двоє хлопців, у мене донька підліток, я дома працюю віддалено, ще зараз живе брат чоловіка з нами ( чоловік у відрядженні). Ми тут як гуртожиток((
так, мені не зручно, я дома як у гуртожитку. але ї іі шкода, але вона нічого не хоче робити і нікуди рухатися((
Я найшла житло, знайшла юристів, підключила кого могла, а вона лежить до цих пір((( У неї є брат, сестра, батько який живе у селі і сам у будинку.
Мене аж трусить від злості....
Поговоріть зі мною будь ласка.
Алина-1240• 16 октября 2023
Не лезть туда.такие люди не меняются,никуда она не уйдет.помирятся на утро
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
ну я не могла їй вчора не допомогти((
Ручки-Крючки• 16 октября 2023
Вас она просила это все делать?
ЕлькиПальки• 16 октября 2023
18ти летний сын не может вломить папаше?
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Вас она просила это все делать?
звісно, набрала і каже. допоможи я не знаюдо кого звернутися, не знаю куди йти, куди їхати....
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
Це її рішення, але коли я це все розкрутила, вона дала задню(
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
не може, там тато шкаф, а хлопчик худенький. і плюс мама боїться щоб син гріх на душу не брав.
БоХатая• 16 октября 2023
Капец,сыну 18,родители ,брат,сестра,на кой вы туда влезли?
Они ещё помирятся,а вы будете виноваты,вспомните мои слова
Сплюшка• 16 октября 2023
А родичі в неї є? Може, я пропустила щось? Ви їй не рідня, і не близька подруга. Чесно? Не треба було так багато на себе брати, от і все. Я розумію, Ви добра, але тепер оце все Вам тягнути.
Кусачая Я• 16 октября 2023
Одразу починайте налаштовувати її, що за кілька днів поїде до того будинку. Вряд чи чоловік побив перший раз, то вона з вами поспілкувалася вперше. Ви вже зробили все, що могли, якщо подруга не почне рухатися сама далі, то нічого з цього не буде. Випроваджуйте і викидайте з голови.
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляСплюшка
я вже дуже жалію(((((( але не могла її покинути тоді(((
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Я б вообще не лезла в их отношения. Они взрослые, сами разберутся он её бьёт, она с ним. Могла бы давно уйти, если бы приспичило.
Вы ещё этот цирк к себе привели...хотите, чтоб он пришёл и вам жизнь портил
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
думаю завтра у неї вранці запитаю, які плани на майбутнє? що збирається робити?
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
оце мій чоловік так само каже((
Ну невже б ви не допомогли б людині?
Брюлик в стразах• 16 октября 2023
Ей это не надо.
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляБоХатая
виновата в чому?
Мені байдуже хто що скаже. у чому я можу бути винна?
Кусачая Я• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Не питайте, бо так і буде лежати і казати ’не знаю’ в кращому випадку. Нашалтовуйтесь випроваджувати. Так і кажіть - 2-3 дні і їдемо.
Сплюшка• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Розумію, бо теж така добра людина). Проте намагайтеся вже її зпровадити з дому. У Вас є своє життя, Ви і так їй допомогли.
В рот не ложи• 16 октября 2023
Помогла бы. А что она лежит - это депрессия
Идууу--уууу блин• 16 октября 2023
Тоді ви кажете: я домовилась про це і те. У тебе є час до середи подати заяву і шо там ще. Я допомагаю. Якщо ти гальмуєш - з середи ти сама, мене не турбуєш, не знаєш і не дзвониш.
Чіткий дедлайн. А далі - то її вибір.
Сама купляю квіти• 16 октября 2023
Однажды он ее просто убьет
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
я вчора брала то так і казала. але вона мала сьогодні піти до адвоката, потім заяву з ним написати і занести до суду.
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 октября 2023
Оля, мені не комфортно, коли в будинку багато людей, давай я тобі допоможу перевезти речі в будинок для людей, які потрапили в тяжкі життєві обставини. І все. А якщо не хоче, то попередьте, що вона має собі протягом 2 днів знайти житло, яке їй буде комфортне
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Дякую я так і хочу(((
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Чіткий дедлайн. А далі - то її вибір.
дякую велике.
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
мені навіть два дні багато((( я за цей день вже на взводі((
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
оце мій чоловік так само каже((
Ну невже б ви не допомогли б людині?
Домой бы к себе не приводила, это точно. Помощь должна быть в рамках просящего. А не вашей инициативой.
Одно дело перевезти её к её родителям, помочь вещами.
А заниматься полицией, заявлениями и прочим она сама в состоянии
Я шалунья• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Ну вы молодец, что помогли .
Но теперь сделайте выводы. В следующий раз скажите - Маша, мне очень жаль, но я уже сделала что могла, а ты не воспользовалась
Коржик• 16 октября 2023
Нельзя играть в спасателя.
Выходите из этой роли. Вы помогли действиями, у подруги есть информация, куда нужно обратиться и где можно получить помощь, пожить. Можете ещё день-два дать ей прийти в себя, и на этом ваша функция доброй подруги должна закончиться.
Воленс-неволенс• 16 октября 2023
Автор, я адвокат… не лізьте в цю історію.
автор Н@Диете • 16 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Ну вы молодец, что помогли .
це мені урок на все життя(((
я тепер допомогати не буду у таких випадках ніколи((