Пополняю_Карму• 16 октября 2023

Антидепрессанты. Помогите

Девочки, поделитесь позитивными историями лечением антидепрессантами
Скоро иду к врачу, предстоит пройти этот путь

Прошу не писать плохого, сами понимаете не от устойчивой психики иду туда ( хотя всегда была устойчива).

Жду ваши истории ❤️🙏🏻
Вкуси мене• 16 октября 2023
Донька 14 років вже 6 місяців на АД перші 2 тижні був капєц ( ну вона щє дуже вразлива)
Зараз прийом ліків норм переносить, панічні не такі інтенсивні але тривожність за стан зорові постійно ( іпохондрія чи як там )
В цілому , антидепресант це костиль, який допомогає, але основна робота це Ваша і психотерапевта
Жена_КотораяСтена• 16 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А что плохого в ад? Лекарства, такие же как все.
Вес, суицид. Всего-то)
Все до блиску• 16 октября 2023
Я стала на стільки психованою, що дитина почала боятися мене, з чоловіком стосунки зіпсувалися. Вже місяць приймаю АД. Мої рідні дуже задоволені. За цей час жодного разу не підвищила голос, хоча раніше волала як скажена. Життя дійсно покращилося. Стосовно ваги, то трохи вже схудла, бо менше нервую, тому менше жеру. Не має тих страхів, гойдалок настрою.
Пиу!Пиу!• 16 октября 2023
Пила 2 года назад. Сейчас вот опять начала. Хоть спать начала, а то из-за тревожности перемтала спать
неДодекаэдр• 16 октября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вес, суицид. Всего-то)
Ну так и от других лекарств бывают серьёзные побочки… и вес, и летальный исход. Если надо принимать, значит надо принимать