Вкаблучках• 17 октября 2023
Можно ли распечатать реквизиты с моно для подачи на алименты? или нужно в банк?
Бибер-анонимер• 17 октября 2023
я писала письмо на предприятие с реквизитами моно, и мне стали начислять, до этого приходили на почту
Кров з молоком• 17 октября 2023
Вам номер рахунку знадобиться на етапі звернення до виконавчої служби.
По моїм клієнтам саме довідку не вимагали. В заяві просто вказували реквізити. Роздруківка теж буде ок.