Так точно!• 17 октября 2023
Підкажіть пропорції нуту
Написано треба замочити і варити 1 склянка на 2 води. Коли замовчується, то розбухає, то требп склянку розбухшого чи в сухому вигляді?
Мать драконов• 17 октября 2023
Замочую на ніч.
Води треба якось в пропорції: відро води на жменьку нуту.
Реально він багато води бере, довго вариться
rodzynka.l• 17 октября 2023
Замочувати на ніч, 10-12 годин. Потім пропорції варки води вже не важливі, це ж не крупа, яка має усе увібрати і бути потрібної консистенції. Просто щоб вода нормально покривала зверху.