Бяки-козяки• 17 октября 2023
Зірвала спину в Італії. Такі заробітки. Їду додому лікуватись. І психіку теж.
З роботою важко,знайома порадила сіньйору.Вредна баба дзвіночком мене кликала кожну годину.Я не спала зовсім.Жила в неї.Вона мене матюгала.Памперс не одягала,характер ще той.Я мила її,до туалету підняти,довести (я 60кг,вона 87).Готувала і прибирала.1 день вихідний.Дочка сіньйори давала мені 800євро в місяць і я за це ще повинна була в ноги кланятися і руки цілувати.Зараз калікую вже я буду на все життя.На чорта воно мені все потрібно було.Просто поплакатись........
Кров з молоком• 17 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Я не буду сперечатися, я колись вислухала лекцію про умови, розцінки, приколи, нюанси від людей які самі цим 10 років займаються і купу людей туди прилаштували. Самій родичі обоє з сепедеьою медичною освітою і досвідом роботи на швидкій, в лікарні, в будинку пристарілих і в психлікарні (це в Україні). Вони беруть найтяжчих старих, неходячих, тих, косу треба крапельниці, уколи, масажі, з деменцією. Як правило беруть так, щоб подружжя було. У них такса 5000 євро на місяць, це їм двом. У них черга стоїть. Це в Римі
Слухайте, у нас кухар у Яника теж 5 000 євро отримувала. Але скільки таких людей?) 100 кухарів на всю Україну. Для Італії у них шикарні умови. Мабуть, там мова вільна, багаторічний досвід і зв´язки. Ми, які опинитися в Італії по війні, і поряд таких умов не маємо. Ми просто ходимо і стукаємо по 200 разів у всі зачинені двері. І не особливо хочуть біженців з простроченими документами ніде) щоб влаштуватися в міжнародну компанію я вчила мову 1,5 роки і пройшла 9 кіл пекла
НаБалКоніХодять• 17 октября 2023
Ответ дляКров з молоком
Комусь і щастить) але це рідкість і, як правило, такі зп на австрійському кордоні.там, в принципі, австрійські зп вже. Але і ціни такі ж....відчутно вищі за всі інші частини Італії
Ну, не знаю насколько ей повезло, я б так не смогла.. Он не встаёт, только сидит в подушках или лежит, она его кормит с ложечки, меняет памперсы, обмывает.. Хорошо хоть не тягает на себе, раз в неделю приезжает его сын и купает его сам, привозит продукты..
Кров з молоком• 17 октября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це і є робота 80% баданте. На жаль, реалії такі
НеКонец-Света• 17 октября 2023
Так, доглядати старих людей це важка справа. Скільки ви протримались на цій роботі?
НеКонец-Света• 17 октября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дурепа ви автор. Такої зарплати в Україні повно
Хіба? Зайдіть у тему про виплати ВПО та скажіть про це там. Вас заклюють та скажуть, що немає такої роботи, що тільки за копійки працює вся країна.
П. С. в мене така зарплатня , тут, в Україні. Не скажу що повно такої, але знайти можна
Як ухурделю• 17 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не вірю що така робота коштує 800 євро. Чому автор через місяць не пішла, її там прив´язали?
Автор забыла уточнить, что это уже чистыми на руки остается. За жилье и еду она не платила.
Як ухурделю• 17 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Питання не мені, але відповім. Зарплатня. Будь хто хто стикався з цією темою зрозуміє що це або брехня, або автор просто безпросвітно тупа. Ну це як написати що ви в Україні квартири прибираєте день в день і заробляєте 5000 грн на місяць. Навіть без знання мови, навіть в занюханому селі це коштує вдвічі більше. І такої роботи як гівна за баньою. Знаю бо родичі вже 10 років працюють в Італії
У меня родня мужа работает в Италии уже 20 лет. Так вот за уходом за стариками никто там не платит ни 1800 евро, ни 2000.
Як ухурделю• 17 октября 2023
Ответ дляКров з молоком
Якщо без мови, то може і 800. В середньому 1000-1200 євро. Проживання і їжа за рахунок господарів. 1.5 дні на тижні вихідні. Це стандартні умови для Італії. І далеко не самі погані
Да, именно так примерно и выходит.
Н@Диете• 17 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Вже мінімум 1500. Інфляція
Не смішіть, я зараз тут) 800 це норм для Італії
Стрибну в гречку• 18 октября 2023
Ответ дляМорская свинка
Головне всі пишуть, в Польщу і Італію їдуть дураки,а які країни краще не пишуть. Полуниця в Нідерландах? В Германії ніхто теж працювати не хоче. Де ж добре? Англія і Франція?
Про дураков пишете исключительно вы.