Мамина корзиночка• 17 октября 2023
Знайомство з чоловіком
Познайомились з чоловіком( у мене були на той час проблеми,він знає) запрошував на побачення але я сказала після вирішення деяких питаннь. Ці дні він не телефонує, міг би дізнатись ,як у мене справи....Питання, якщо зателефонує і запросили на побачення, яка буде ваша реакція? Нічого не говорити стосовно того,що не цікавився? Чи взагалі не йти?
Пиши-пропало• 17 октября 2023
Так может у вас до сих пор проблемы?. Я б написала ´фух, замахалась, но всё решила, я молодец?´ И посмотреть на реакцию)))
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Навіть якщо і до сих пір невже важко просто набрати? Я не збираюсь взагалі йому телефонувати
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Он решил, что Вы его отшили, вот и не звонит...
Та ні
Пиши-пропало• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ну забейте тогда, что вам ещё посоветовать 🤷🏼♀️
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Я впевнена,що він зателефонує , а от як себе поводити замислилась....
Эт вернячОк• 17 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Шукати йому виправдання це дно
Эт вернячОк• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Як відчуваєте, говоріть завжди прямо все. Повірте це +++
Поумничка• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Йому це нащо?
Пиши-пропало• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Не обратить (внешне) внимания, но я б задумалась. А помочь с вашими вопросами он не предлагал?
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ні, не пропонував
энциклопУдия• 17 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Шукати йому виправдання це дно
? Вы о чём вообще? При чём тут дно? Я предположила почему он может не звонить автору, я сама часто так отшивала не понравившиеся мне мужчин, типа потом, когда нибудь. Какие оправдания незнакомому мужику? Вы вообще в своём уме?
Пиши-пропало• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ні, не пропонував
А вам бы его помощь понадобилась? И вообще как он себя в таких случаях ведёт? Если морозится, в лес!
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Він ще себе ніяк не проявляє, ми досить мало знайомі.Але поцікавитися можна я так вважаю
Пиши-пропало• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ну да, мог бы и поинтересоваться хотя бы...
Может ну его? Осадочек то остаётся...
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Может ну его? Осадочек то остаётся...
Теж так вважаю.Дякую вам
Эт вернячОк• 17 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
В своєму, не переживайте.
Йому просто по куй, а не він вірив, що вона відшила
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
В своєму, не переживайте.
Згодна з вами
энциклопУдия• 17 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
В своєму, не переживайте.
Они знакомы недавно, автор писала. Он её пригласил на свидание, она сказала потом...ни через неделю, ни в субботу, а потом.. Понятно, что если б они уже встречались или были давно знакомы, то он бы позвонил. А так, я думаю, что он воспринял, как отказ и всё.. Чего звонить? А даже, если ему покуй, при чём тут дно или не дно? Я написала своё мнение, никого не оправдывала, я даже не знаю ни автора, ни мужика этого. К чему было ваше дно? Лишь бы ляпнуть?
Эт вернячОк• 17 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
З психологічної точки зору.
Може ви ляпаєте, ні?
энциклопУдия• 17 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
З психологічної точки зору.
Може ви ляпаєте, ні?
Да нет, я всегда пишу согласна или нет с мнением. Но никого не обвиняю и не оскорбляю.
Соображалочка• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Наче нічого не сталося, ви ще ніхто один одному, не накручуйте, ви тільки знайомитесь
Мамина корзиночка
• 17 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Можна бути друзями, знайомими не обов´язково щоб були відносини і поцікавитися....Я не претендую на нього
Соображалочка• 17 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Можна, але ви ще зовсім ніхто, ви ж тільки познайомилися.
Тому може поцікавитись, а може не поцікавитись і займатись власними справами
Зубная фея• 17 октября 2023
Автор, ви тільки познайомились, ще й на побаченні не були, а ви вже малознайомому чоловіку свої проблеми навішуєте. Йому ще ранувато брати за вас відповідальність, ви не його жінка.