Красавица писяная• 17 октября 2023
Може після узі почати боліти жовчний і як швидко може піти каміння?
Вчора на узі випадково знайшли 7 камінців в жовчному, не маленькі. Ніби не рухаються, лежать. До цього узі нічого не боліло. А з вчорашнього вечора дуже болить під правим ребром, віддає в руку, спину, ніби трохи припухло, нудить. Чи може це бути від того, що надавлювали на орган і чи можуть так швидко піти камінці? Начиталась, що можуть перекрити протоки і дуже страшно.
До лікаря гастроентеролога і хірурга піду на наступному тижні (зараз дитина хворіє і місячні завтра мають бути).
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВообще не факт
Сильно давили апаратом при обстеженні?
Трохи давили, незнаю, до узі жовчний не болів, не знала, що там каміння. Рік тому на узі його не було
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Капець, і що це дійсно так швидко 7 камінців утворилося?
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Так( сама в шоці. Ще й один більше 1 см. Навіть попереднє узі робила в грудні, ще менше року
Все буде Україна• 17 октября 2023
Я думаю, що це точно від датчика, почав боліти, але якщо там вже 7 камінців😱.
Я маю поліпи в жовчного і на останньому УЗД вже наче там камінь сформувався, п´ю 2 місяці укрлів, на узд в листопаді.
У вас 7 камінців і так тихенько собі без болю формувалися, я трохи шокована.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Мене іноді боліло під правим боком, але у мене застій жовчі, я двічі на рік пропивала таблетки. Здала влітку печінкові проби, вони в нормі, я і заспокоїлась. А вчора на узі таке(
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
А укрлів не може спровокувати рух камінця?
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Бачите, і таблетки не допомагають, я на шляху до видалення жовчного , я розумію, що це питання часу, налаштовувати себе морально, що буду без жовчного, знаю чимало людей, які живуть нормальним життям, я себе так заспокоюю, бо як же інакше жити.
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Може, але в мене поки що початок формування, сладж, тому призначили укрл, але якщо вже є камінці то не можна пити бо екстренно будуть оперувати.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Мені на узі ні вид їх не сказали, нічого. Просто відразу видаляти і все. Хочу ще раз переробити і на консультацію піти. Я не боюсь життя після, може хоч харчування покращу собі, більше боюсь самої операції.
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Так, потрібно зробити якісне УЗД, там де нове обладнання, бо у мене є досвід поганий, як в одній клініці приватній на узд не побачили поліпи, а в іншій виявили, до одного лікаря ходила 1.5 року і він казав, що вони не ростуть, не переживайте, а ось пішла до жінки лікарки, в інший кабінет,бо мій лікар, в якого робила був у відпустці, а там вона побачила, що вже 7 мм, тобто він росте той поліп, видалення жовчного від 10 мм., тому довіряй, але перепровіряй.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ви не з Києва? Гарного гастроентеролога не можете порадити?
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Я в Києві.
Була у різних лікарів гастроентерологів, була останній раз у Лобас Катерина, грамотна лікар, вона і УЗД робить, я в неї узд не робила, я шлунок лікувала, ходила до неї на прийоми.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Я в Києві.
Дякую. Мені подруга порадила гастроентеролога Червак, але читаю відгуки про нього жахливі. Але мені здається це тільки відтягує час і як на пороховій бочці. Страх що може піти в протоки. Мабуть треба видалити і все
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Я була у цього лікаря Червака, він ще й заслужений лікар України, скажімо так Лобас як лікар сподобалася більше, але конкретно у вашому випадку вже мабуть потрібно видаляти жовчевий, Червак працює в лікарні №8 на Кондратюка, у нього там складні випадки, стаціонар, а я так приходила на консультацію, тому він порахував, що в мене не серйозно все на нервах.
Але я думаю, що Червак міг би вас направити на консультацію до хірурга.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Хірург у мене є, я хотіла саме лікаря, щоб точно переконатися, що не можна їх прибрати ліками. Щоб совість потім не казала мені що я не все спробувала. Вчора була в звичайного лікаря гастроентеролога в лікарні біля дома приватній
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Йдіть до Лобас, вона грамотна лікар, уважна.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Дякую. Зараз шукатиму де приймає
Все буде Україна• 17 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Дякую. Зараз шукатиму де приймає
Приймає на Зої Гайдай і в кінці Троєщини, Віта Медікал, на здоров´я.
Красавица писяная
• 17 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Інший світ) але нічого. Дуже дякую!