Ищу-брожу• 18 октября 2023
Закордонні патріоти кричать, щоб українці не святкували і нікуди не їздили
Є у мене одна знайома, яка близько пʼяти років живе у Польщі. Постійно репостить дописи в соц мережах про те, що українцям неначасі святкувати дні народження, їздити на відпочинок. А якщо вони це роблять - нехай роблять так, аби ніхто не бачив і нікому не казати про це (на море взагалі не виїздити, а якщо хтось побачить у вас засмагу - потрібно говорити, що заробив її, в поті чола обробляючи городню ділянку). Чоловіків, які не хочуть воювати, стидить. На її думку, достойні поваги лише або ті, які померли на війні, або які воюють. Всі інші - сором країни.
Натомість сама живе з чоловіком у іншій країні, чоловік її українець, але чомусь 24.02.22 він не повернувся на Батьківщину захищати країну. Племінники її повнолітні теж на кордоном.
Серед ваших знайомих є такі «патріотки»?
Голубая фишка• 18 октября 2023
Автор, вообще пофиг . Текущих проблем хватает.
Вы сильно за всех тут не пишите.
Файно Замало• 18 октября 2023
Не ’закордонні патріоти’, а саме ваша знайома. Ви нічим не краща, якщо виливаєте бруд на усіх разом
Мастер Пис• 18 октября 2023
Є такі тут, що верещать, все неначасі, донать блд, всьо на донати.
Пшли нахєр давно.
Файно Замало• 18 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Пшли нахєр давно.
А ви щось маєте проти донатів?
Мастер Пис• 18 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
А ви щось маєте проти донатів?
Я щось маю проти тих, хто мені розказує, куди витрачати гроші. А якщо ви така ж валантьорша, то вам туди ж, пока))
Телефон Рубика• 18 октября 2023
Є такі, дратують. Лише щодо моря згодна, що краще не викладати фото відпочинку, розваг
Барабасиха• 18 октября 2023
Очень много таких. Пожили год на халявном пособии и уже так объевропеились, что стали всех учить, как жить. Будто в Украине остались одни идиоты. Если что, я сама сейчас живу не в Украине, но у меня язык не поворачивается так выделываться и командовать, кому и как жить! Сами там катаются себе по разным странам и от халявы тыняются, не зная чем себя занять, а другие должны скорбит и сидеть, как мыши(( гоните таких товарищей в шею, по-другому с ними никак
Файно Замало• 18 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
А, ви просто так хамка)
Мастер Пис• 18 октября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А то шо? Можна тільки тим, хто з пособій вперше побачив море в Єгіпті?😄
Ксерокопия ночи• 18 октября 2023
Без понятия. Может и есть. Просто меня абсолютно не интересует любое мнение относительно нашей войны выехавших патриотов и когда они хотят мне донести свое ценное мнение, я всегда их перебиваю и говорю, что когда ты вернешься в воюющую Украину со своими детьми, тогда я выслушаю твое ценное мнение, а пока ты за границей, то, что ты там думаешь мне абсолютно не интересно. Обижается, но замолкает
Фрекен бок• 18 октября 2023
Ви ще не звикли? Найвідчайдушніше люблять Батьківщину ті хто живуть в іншій країні))) І є закономірність що ці патріоти люблять Батьківщину і сумують за нею лише в соц.мережах, а будучи на рідній землі обливають її брудом і плюються що сюди будуть приїздити лише зуби лікавити, як і робить 90 % от таких патріотів)))
Мастер Пис• 18 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
А, ви просто так хамка)
Я вгадала, валантьорші на рєснічкі не хватило🤣
Пьяная вишня• 18 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Оооо, повно таких😄
оооо да я тоже знаю таких-сидящих на социалке и гавкающих ’из-за угла’ диванные патриоты
Ксерокопия ночи• 18 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Пів Канади таких у мене знайомих)) В вышиванках раз в полгода скандируют там на площади что будем бороться до последнего украинца и освободим Крым😂
А не говорят каким образом они освободят Крым из Канады? Или они там ведут дипломатические переговоры о том, чтоб завербовать Канаду вступить войну за Украину?
Файно Замало• 18 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Удалено администрацией...
Обнемашечка• 18 октября 2023
А у нас таких немає? Періодично шпиняють Київ, що там люди живуть і ходять кудись, радіють життю, а не ридають постійно, а ось в іншій області жах, а вони паскуди такі стрибають і гуляють, і горя не знають. Дурних людей вистачає, не звертати увагу та й все.
Ксерокопия ночи• 18 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Нисколько не помогла и абсолютно не кричу о том, чтоб воевать до последнего украинца, не указываю, кому идти на фронт, не кричу о том, что прятаться от мобилизации позорно, не указываю кому и как жить, где отдыхать, сколько донатить, отмечать ДР или нет и т.п.
И не ною о том, как я скучаю за домом и как страшно мне ехать в Киев и когда же наши победят русню, в то время, как я эту победу подожду за границей
Телефон Рубика• 18 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Не в курсі щодо пособій, я в Україні. Я вважаю некоректними численні фото розваг, пляжу щодо тих, хто воює або постраждав від війни. Відпочивати нормально, нащо цим хизуватись.
Файно Замало• 18 октября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Вірно. Є люди адеватні та не дуже, добрі та злі, патріоти і...навіть ждуни. Незалежно від того, виїхали чи ні
Ищу-брожу
• 18 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
А як їх назвати? Вони живуть в інших країнах, вільно подорожують по всьому світу. В деяких чоловіки поруч,
Є спільна знайома, вона коуч, нещодавно влаштувала вечір, присвячений своїй діяльності. Ця знайома (про яку мова в темі) виклала пост (не вказуючи імʼя, але було зрозуміло, про кого мова), що є безсовісні люди, які мають совість влаштовувати вечірки
Фрекен бок• 18 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Ті хто не виїхав хоча б працюють і сплачують податки. Працюючи, заробляючи кошти і купуючи інші товари вони дають змогу виживати іншим хто живе в цій країні! В псевдопатріоти працюють на благо і розвиток іншій країні!
Обижулька• 18 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Где Вы увидели обесценивание?
Рожева юбка• 18 октября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я сейчас приехала из Германии в Киев. Так реально: вроде бы и нет войны. Все по прежнему