Посилання вгорі, просто послухайте. З 8:14 про ЗСУ
Сам військовий каже, що ніде не волають про нестачу, а вона дуже велика, жодного разу у людини не було доукомплектована бригада
Каже вже, що вихід буде вже в лоб вирішувати питання, ставити перед фактом залучення чоловіків і жінок теж.
Ответ дляYa tyt
Мій чоловік не воює, сусідські також. На роботі також нікого не мобілізували. Але давайте почнемо з того, що саме ВИ зробили для перемоги. А то дійсно, хочеться щоб її здобув хтось там. Мене інколи так накриває, що хочеться всю заначку передати на якісь пікапи, може хоч це врятує чиєсь життя, бо я безпорадна, безтолкова. В 2015-2016-х роках хоч волонтерила, а зараз все ’ніколи’. Соромно перед собою, тому інших судити не буду.
А чого саме цивільна людина має щось робити? Якщо влада не зацікавлена у цьому і не дасть перемогти? Сенс дьоргаться?
Мені б відкрили чоловіків, і мене це влаштувало б. Вдвічі більше, аніж воювать і спасать землю😱😳
Ответ дляYa tyt
Вы свадьбу во Львове за 2 миллиона $ видели,где прокуроры и ДБРешники гуляли?
Khmelnichanka• 18 октября 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Мы с Вами обычно по разные стороны баррикад. Но сейчас я полностью согласна с Вами. Я, как выехавшая, не имею никакого мораллного права рассказывать людям в Украине, как им нужно воевать и чем ( и кем) можна (или нелья) пожертвовать ради мира. Именно потому, что они воюют руками и сердцами своих мужей и сыновей, в то время, как я с детьми сижу в безопасности за границей и имею много времени для ´поп...деть’ на тему...
Ответ дляSolgAvA
у патриотизм - это добровольное рабство, спасибо Зе и его клоунам, осознала на все 100
Я очень люблю Украину , страну , но не власть . Я как могу помогаю тем кто на нуле. Но когда смотришь на все эти свадьбы , на внучку Данилова и прочую шелуху , задумываешься : а какого хрена ?! Какого хрена я снова и снова скидываюсь на очередной Дрон или блять на лекарства пацанам , пока у кого то «вся Украина гуляет (с)?! Все чаще слышу : много вопросов без ответов по поводу войны . Короче задрало все .
И да, скажу так, как человек который уже это прошел в собственной семье . Инвалиды войны потом нафиг никому не нужны будут . Они должны будут рассчитывать сами на себя .
Ответ дляKhmelnichanka
Ну это нормально иметь разные мнения .
Спасибо что Вы понимаете , в отличии от многих других уехавших .
Ответ дляalex-3f3c
Да, все кто или сьебался или не подлежит мобилизации очень хотят вернуть Крым, чтоб шли в бой целыми батальёнами, желательно на конях с шашками, у меня завхоз в офисе любит смотреть футбол и войну, позавчера вернулся из Турции
Это не правда. Мы выехали и меня очень бесит когда про возвращение Крыма говорят так как видимо не догоняют како ценой
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Ну від Ізраїлю не лишилась,всі пішли воювати,ба навіть повернулись з 8а кордону,а не повивозили свої сраки мужські подалі.
Тошнить вже коли своїх ховаєте під юбки,а вони потім бухають в пивнухах,коли кричите що ми не ваякі...якби одна з крищальщіц пройшла через пекло окупації,то не писали би,що війна не для вас
І жіночі також дома на дивані не тримають!
Не чіпай - вб ю• 18 октября 2023
Ну я для себе вже вирішила, що якщо призиватимуть, то піду. І впевнена, я не сама там буду.
А за турникеты китайские, которые не работают, говорил что-то? Ведь это в том числе причина того, что воинов не хватает.
Про ’яйца по 30’? Это тоже причина, ведь деньги уходят не туда.
Про вагоны ’потерявшейся’ гуманитарки?
Про зарплату в 20 тысяч в конце концов, когда мобилизованный уходит и не может обеспечить даже себя этими деньгами, не то что свою семью, которую он как бы идёт защищать?
Про вагоны ’потерявшейся’ гуманитарки?
Spicy -02f0• 18 октября 2023
Ответ дляЯриночка2
С одной стороны понятно, а с другой почему наши ВСУ защищают в том числе вот этих трусов? Наши котики тоже хотят жить
Они защищают свою семью и территории
diamond_shop• 18 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Я вже писала тут. Чоловік сестри уже майже рік не був вдома. Йому скоро день народження. Не відпускають.
Ще один знайомий півтора року не бачив дитину. З під Куп´янська. Планував у вересні додому хоча б на чотири дні, куди там. Ніким замінити.
чому так? зять там же, був у відпустці три рази вже, й у відрядженнях на день-два приїжджав, друзів на ротацію виводять доволі регулярно, друг зараз там. але був і під Черкасами, й у відпустці три рази, ще у інших місцях воював
у мене прям список хто воює, у відпустці не був тільки один друг, але його не відпускали до вересня 2022, а потім щось він з дружиною посварився та сказав ніколи у відпустку ходити
всі були вже по 2-3 рази, в мене усі такі, що воюють на нулі - штурмовики, снайпери, ппо ті інші, ну не бачила ще щоб не були на ротації чи у відпустці
Потап снова свободно выехал из Украины, Кошевой мордой трусит, Решетник ведёт 2 дневную свадьбу во Львове со свадебным тортом за 100 тысяч, псевдопсихолог Суббота принимает донаты от малолеток, Арестович трындит и продолжать этот список можно бесконечно. Почему одни отдыхают, пиаряться, сидят в ресторанах, а женщин должны призываться. Для меня это нонсенс
Ответ дляdiamond_shop
Нема ким замінити. Спеціальність хоч і не рідкісна, але кадрів не вистачає. Нових чомусь не навчають
Юлия_Юлия-2175• 18 октября 2023
Ответ дляuul
Пусть говорит что хочет,не я,не мой муж воевать не пойдём , у нас есть уважительная причина: ’у нас нет навыков.нас снайпер сразу убьёт’
А я жартую, що від мене була б тільки одна користь, я б своїми габаритами могла б прикрити кілька худих бійців, жаль, що тільки один раз.
Киев_Елена• 18 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Коли пишуть
Я вірю в зсу
Ну то добре, прекрасно, що ви вірите
Але ті зсу вдома уже роками не бувають. І нікимїх міняти
Люди морально і фізично виснажені
Вірити можна, але чи це комусь допоможе...
Я вірю в зсу
Ну то добре, прекрасно, що ви вірите
Люди морально і фізично виснажені
’Я верю в ЗСУ’ это как слоган) не принимайте буквально и близко к сердцу
Киев_Елена• 18 октября 2023
Ответ дляVeronika83
Полуживая экономика не выдержит, если отправить всех мужчин. На заводах уже некому работать. Почему об этом не говорят?
Не на часи
А я от днями слухала свіже інтерв´ю азербайджанського військового аналітика Агіля Рустамзаде, то він у відвертому шоці був, як бездумно розходується у нас людський ресурс. І що як би ми не намагалися нагнати кількісно армію, здатну переломити російську, нам це не вдасться. Що ми повинні вести дії асиметрично, хитрістю, технологіями. І треба думати не про те, як загнати побільше людей, а про те, як і де можна поставити на поток вироблення дронів, удосконалити реб, системи фіксації і автоматичного знищення дронів, виробляти ракети, міняти кругозір і шукати можливості, а не сидіти і чекати, поки дадуть.
Odna Takaya• 18 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Повністю згодна. Пишу про це тут часто
України завтра може просто не стати. Бо пацани закінчаться а замінити їх ніким.
У нас на кону наше існування, а ми живемо ніби нічого страшного не відбувається.
А що ми можемо змінити?
Якщо завтра всі підуть в воєнкомат, ми переможемо? Війна закінчиться? Ви не замислювались чому на початку війни бажаючих вступити на службу було більше, аніж зараз?
Odna Takaya• 18 октября 2023
Ответ дляЕленнн
підождіть.. його вибрали 73%.-вони ж знали,що робили.(ніхто нікого насильно не заставляв.)
вони дали їм право розпоряджатися своїм життям,от влада і розпоряжаються. Що не так?
Та змініть вже метоличку
Вибір був великий? Чи Пєтька був кращий? Чи Ви мрієте про триколор?