Посилання вгорі, просто послухайте. З 8:14 про ЗСУ
Сам військовий каже, що ніде не волають про нестачу, а вона дуже велика, жодного разу у людини не було доукомплектована бригада
Каже вже, що вихід буде вже в лоб вирішувати питання, ставити перед фактом залучення чоловіків і жінок теж.
Ответ дляLyudaT
Мужчин, которых можно мобилизовать, ещё очень много. Среди мужчин, которых я знаю лично, никого не призвали (кроме кадровых военных). Только друзья друзей есть, которые служат.
а почему ваш до сих пор под юбкой? Или в вашем роду ни одного мужчины нет, что вы за чужих только расписались?
Кошечка-a061• 18 октября 2023
А почему вышебаба все ездит по интервью, пусть возвращается и воюет.
Пысы мой муж на войне
Krasivaja_ja• 18 октября 2023
Ответ дляTory_Victory
Если бы так легко можно было отмазаться, будут выжимать руки
Никакие аргументы не принимаются нашей властью
Влзникает простоц вопрос, зачем нужна такая власть
Мій чоловік не воює, сусідські також. На роботі також нікого не мобілізували. Але давайте почнемо з того, що саме ВИ зробили для перемоги. А то дійсно, хочеться щоб її здобув хтось там. Мене інколи так накриває, що хочеться всю заначку передати на якісь пікапи, може хоч це врятує чиєсь життя, бо я безпорадна, безтолкова. В 2015-2016-х роках хоч волонтерила, а зараз все ’ніколи’. Соромно перед собою, тому інших судити не буду.
Ответ дляYa tyt
Ну ок, врятуєте ви життя ( віддавши всі заначки) - і як вам буде жити далі?
Вам стане совісніше? комфортніше жити? Вам хтось так допоможе? Як думаєте?
А може так статися,гроші всі на благодійсніть і знадобляться терміново гроші і ні влада, ніхто не дасть вам їх
Ответ дляuul
Пусть говорит что хочет,не я,не мой муж воевать не пойдём , у нас есть уважительная причина: ’у нас нет навыков.нас снайпер сразу убьёт’
Вас навчать, не переживайте))
І потім, зараз мабуть вже більше 50%, які до війни були просто цивільними. Принаймі в мене чоловік міг хіба ноутом швирнути у ворога. А зараз управляє дронами як наче все життя це робив))
KateFrosty• 18 октября 2023
Ответ дляmamaМия
Вас навчать, не переживайте))
Мій так само. Виходить, що наші з вами чоловіки колеги у військовій справі.
genteestupida• 18 октября 2023
🙄Бути онукою секретаря РНБО — це у свої 16 мати колекцію лакшері торб 👜 на ~350 000 грн.
▪️Співачка Маша Данілова прогулялась столичним ЦУМом з сумочкою Valentino (зараз можна купити на сейлі за півціни). До цього у її гримерці ми помітили трендовий шопер Dior, який персоналізують за доплату власними ініціалами. Також зірочка засвітила нейлонову Prada та модняву Louis Vuitton.
————————-
Ответ дляTory_Victory
Так, багатьох це стримує. Але наше життя зараз - це суцільне нерозуміння, що буде далі. Уявляти, що мені видають російський паспорт не хочу. І корупція на всіх рівнях, як кислота в обличчя.
Anonimka ya• 18 октября 2023
Не понимаю, почему мнение одного человека разносят везде как истину.
Открою тайну: все военные владеют информацией только по своему участку и то не полной.
Улыбаюсь , когда какой-нибудь военный рассуждает о всём фронте. Или когда муж подруги друга большая шишка в ЗСУ и он говорит.......
Ответ дляYa tyt
’Мене інколи так накриває, що хочеться всю заначку передати на якісь пікапи, може хоч це врятує чиєсь життя, бо я безпорадна,-
хочеться- віддайте - Не розумію таких страждань.Це на публіку гра?
Ответ дляmamaМия
Вас навчать, не переживайте))
Я не переживаю,’учиться’ надо хотеть,а у меня нет такого желания. Я не патриот, я не мотивирована, я не жду ’победы чужими руками’,а жду просто окончания войны любым путём и открытия границ,всё.
Ответ дляSolgAvA
Це відчай. Я ж не в особистому колі кажу, що хочу віддати.
Ответ дляTory_Victory
Не знаю, чому не відкривається
Ось посилання на інтерв´ю з Єфросиніною
Називається: Павло Вишебаба: «Зараз вирішується питання, чи буде існувати українська держава»
Ось посилання на інтерв´ю з Єфросиніною
Повністю згодна. Пишу про це тут часто
України завтра може просто не стати. Бо пацани закінчаться а замінити їх ніким.
У нас на кону наше існування, а ми живемо ніби нічого страшного не відбувається.
Ответ дляlilu1990
Я вже писала тут. Чоловік сестри уже майже рік не був вдома. Йому скоро день народження. Не відпускають.
Ще один знайомий півтора року не бачив дитину. З під Куп´янська. Планував у вересні додому хоча б на чотири дні, куди там. Ніким замінити.
Ось так це жах((