Хроники эмпатии• Изменено 18 октября 2023

Про нестачу ЗСУ, мобілізацію жінок. Павло Вишебаба

Посилання вгорі, просто послухайте. З 8:14 про ЗСУ
Сам військовий каже, що ніде не волають про нестачу, а вона дуже велика, жодного разу у людини не було доукомплектована бригада

Каже вже, що вихід буде вже в лоб вирішувати питання, ставити перед фактом залучення чоловіків і жінок теж.
KateFrosty• 18 октября 2023
Піду в аеророзвідку

автор deep soul • 18 октября 2023
Не знаю, чому не відкривається
Ось посилання на інтерв´ю з Єфросиніною
Називається: Павло Вишебаба: «Зараз вирішується питання, чи буде існувати українська держава»
LyudaT• 18 октября 2023
Мужчин, которых можно мобилизовать, ещё очень много. Среди мужчин, которых я знаю лично, никого не призвали (кроме кадровых военных). Только друзья друзей есть, которые служат.
Олечка79• 18 октября 2023
Удалено администрацией...
katuy• 18 октября 2023
Ответ дляLyudaT
а почему ваш до сих пор под юбкой? Или в вашем роду ни одного мужчины нет, что вы за чужих только расписались?
Кошечка-a061• 18 октября 2023
А почему вышебаба все ездит по интервью, пусть возвращается и воюет.
Пысы мой муж на войне
Krasivaja_ja• 18 октября 2023
Пойду сразу после скумбрии И кошевого

автор deep soul • 18 октября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Пойду сразу после скумбрии И кошевого
Если бы так легко можно было отмазаться, будут выжимать руки
Никакие аргументы не принимаются нашей властью
AnnaOst• 18 октября 2023
Удалено администрацией...
uul• 18 октября 2023
Пусть говорит что хочет,не я,не мой муж воевать не пойдём , у нас есть уважительная причина: ’у нас нет навыков.нас снайпер сразу убьёт’
Krasivaja_ja• 18 октября 2023
Ответ дляTory_Victory
Влзникает простоц вопрос, зачем нужна такая власть
автор deep soul • 18 октября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
это риторический вопрос
в военное время мы ничего не можем сделать с властью
Ya tyt• 18 октября 2023
Мій чоловік не воює, сусідські також. На роботі також нікого не мобілізували. Але давайте почнемо з того, що саме ВИ зробили для перемоги. А то дійсно, хочеться щоб її здобув хтось там. Мене інколи так накриває, що хочеться всю заначку передати на якісь пікапи, може хоч це врятує чиєсь життя, бо я безпорадна, безтолкова. В 2015-2016-х роках хоч волонтерила, а зараз все ’ніколи’. Соромно перед собою, тому інших судити не буду.
LyudaT• 18 октября 2023
Ответ дляkatuy
Моего не призвали призовут, пойдёт.
Златка 07• 18 октября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Пойду сразу после скумбрии И кошевого
Кошевому не можна, його снайпер зразу зніме, Ви його харю бачили, там точно не промажеш
автор deep soul • 18 октября 2023
Ответ дляYa tyt
Ну ок, врятуєте ви життя ( віддавши всі заначки) - і як вам буде жити далі?
Вам стане совісніше? комфортніше жити? Вам хтось так допоможе? Як думаєте?
А може так статися,гроші всі на благодійсніть і знадобляться терміново гроші і ні влада, ніхто не дасть вам їх
alex-3f3c• 18 октября 2023
Да, все кто или сьебался или не подлежит мобилизации очень хотят вернуть Крым, чтоб шли в бой целыми батальёнами, желательно на конях с шашками, у меня завхоз в офисе любит смотреть футбол и войну, позавчера вернулся из Турции
mamaМия• 18 октября 2023
Ответ дляuul
Вас навчать, не переживайте))
І потім, зараз мабуть вже більше 50%, які до війни були просто цивільними. Принаймі в мене чоловік міг хіба ноутом швирнути у ворога. А зараз управляє дронами як наче все життя це робив))
KateFrosty• 18 октября 2023
Ответ дляmamaМия
Вас навчать, не переживайте))
Мій так само. Виходить, що наші з вами чоловіки колеги у військовій справі.

genteestupida• 18 октября 2023
🙄Бути онукою секретаря РНБО — це у свої 16 мати колекцію лакшері торб 👜 на ~350 000 грн.

▪️Співачка Маша Данілова прогулялась столичним ЦУМом з сумочкою Valentino (зараз можна купити на сейлі за півціни). До цього у її гримерці ми помітили трендовий шопер Dior, який персоналізують за доплату власними ініціалами. Також зірочка засвітила нейлонову Prada та модняву Louis Vuitton.
————————-
Ya tyt• 18 октября 2023
Ответ дляTory_Victory
Так, багатьох це стримує. Але наше життя зараз - це суцільне нерозуміння, що буде далі. Уявляти, що мені видають російський паспорт не хочу. І корупція на всіх рівнях, як кислота в обличчя.
Anonimka ya• 18 октября 2023
Не понимаю, почему мнение одного человека разносят везде как истину.
Открою тайну: все военные владеют информацией только по своему участку и то не полной.
Улыбаюсь , когда какой-нибудь военный рассуждает о всём фронте. Или когда муж подруги друга большая шишка в ЗСУ и он говорит.......
SolgAvA• 18 октября 2023
Ответ дляYa tyt
’Мене інколи так накриває, що хочеться всю заначку передати на якісь пікапи, може хоч це врятує чиєсь життя, бо я безпорадна,-
хочеться- віддайте - Не розумію таких страждань.Це на публіку гра?
uul• 18 октября 2023
Ответ дляmamaМия
Вас навчать, не переживайте))
Я не переживаю,’учиться’ надо хотеть,а у меня нет такого желания. Я не патриот, я не мотивирована, я не жду ’победы чужими руками’,а жду просто окончания войны любым путём и открытия границ,всё.
автор deep soul • 18 октября 2023
Далі слухаю, говорять що всі військові розуміють про те що війна на роки, на 7-9 років. Короче каже як є, а не ллє воду і лапшу не вішає
От звідси і готуйте синів 10-12 років
lilu1990• 18 октября 2023
Я вже писала тут. Чоловік сестри уже майже рік не був вдома. Йому скоро день народження. Не відпускають.

Ще один знайомий півтора року не бачив дитину. З під Куп´янська. Планував у вересні додому хоча б на чотири дні, куди там. Ніким замінити.
Ya tyt• 18 октября 2023
Ответ дляSolgAvA
Це відчай. Я ж не в особистому колі кажу, що хочу віддати.
lilu1990• 18 октября 2023
Ответ дляTory_Victory
Не знаю, чому не відкривається
Ось посилання на інтерв´ю з Єфросиніною
https://youtu.be/w3ICXTqG-vU?si=b6BFHBTNmrq2XOPH
Повністю згодна. Пишу про це тут часто

України завтра може просто не стати. Бо пацани закінчаться а замінити їх ніким.

У нас на кону наше існування, а ми живемо ніби нічого страшного не відбувається.
Еленнн• 18 октября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
підождіть.. його вибрали 73%.-вони ж знали,що робили.(ніхто нікого насильно не заставляв.)
вони дали їм право розпоряджатися своїм життям,от влада і розпоряжаються. Що не так?
nata.ant• 18 октября 2023
Ответ дляlilu1990

Ось так це жах((