Злюка бобер• 18 октября 2023

Если подавать на алименты судебным наказом ?

Сколько они рассматривают ?
автор Злюка бобер • 18 октября 2023
Судовым

Ms. Искренность• 18 октября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Судовым
Они это кто?
Ms. Искренность• 18 октября 2023
Моя виконавча еще не расчехлились
Писала и звонила, чувствую пора ехать
3 месяца уже прошло, а впровадження непонятно открыли или нет
НуКаНаКа• 18 октября 2023
Десь тиждень-два
НуКаНаКа• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Моя виконавча еще не расчехлились
Писала и звонила, чувствую пора ехать
Перевірте у реєстрі АСВП, він відкритий для всіх
Ms. Искренность• 18 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Так там нужно вводить какие то данные? У меня их нет , они должны прислать же
НуКаНаКа• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Якщо хочете дізнатися відкрили чи ні, то побачите
А ось сам ідентифікатор доступу у постанові про відкриття виконавчого провадження, його повинні надсилати рекомендованим листом. Якщо такого не отримали, можете написати на електронну адресу зі зверненням про надання копії, розрахунків і т.д.
Ms. Искренность• 18 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Не побачила
Пишет не знайдено
А по телефону сказали, что открыли в начале месяца и отправили письмо
Нет ни письма ничего до сих пор
Писала на почту им, чтоб прислали идентификатор- не отвечают (
НуКаНаКа• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Не побачила
Пишет не знайдено
Нет ни письма ничего до сих пор
Тоді скарга на ім´я начальника ВДВС, про порушення строку на розгляд заяви та прийняття рішення про відкриття чи відмову у відкритті провадження. Але потрібно пам´ятати дати, коли подавали і вхідні номери або відмітки про отримання листа (якщо надсилали поштою). Можете пригрозити скаргою на урядову лінію чи гарячу лінію МінЮсту

Ms. Искренность• 18 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую
Спочатку поїду особисто, а там вже побачу як діяти далі