Соображалочка• 18 октября 2023
Скільки було вашому чоловікові, коли в нього народилась перша дитина?
Я зараз дивлюсь на своїх однокласників, ніхто не спішить одружуватися, мати дітей. По 37 років усім. Більшість хлопців класу. Дівчата з дітьми, окрім одної.
Чому зараз так, чому так довго наважуються на дітей? Час змінився
Залізний занавіс• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Та дебільна мода пішла народжувати першу дитину майже в 40 років. Дивляться на камерон діаз і думають, що це для всіх буде так само без зайвого клопоту
Але як показує життєвий досвід, то спочатку думають, що все життя попереду і треба квартира, машина і щось ще. Потім років з 35 до 40 намагаються завагітніти самостійно. Не виходить. Здають аналізи, ходять по лікарях, по бабкам, по церквам та шаманам і шукають причину, чому не виходить. І в 40 беруть 5 тисяч долл та йдуть на еко
А вам що з того? Не у вас же ці гроші беруть.
Шмоточницаца• 19 октября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Мені навпаки норм. Мені носять
Нехай таких буде більше
Залізний занавіс• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Мені навпаки норм. Мені носять
Нехай таких буде більше
Ви шаман чи священик?
Шмоточницаца• 19 октября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
І що ви їм робите за їх гроші?
Пісі роздивляюся, колупаюся в них. І ще датчики вагінальні засовую і дивлюся, що всередині і чому хворіє
Щепотка_совести• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Это вы свою историю рассказали?
Я родила в 38 без проблем. Знакомая с 29 до 33 не могла забеременеть и пошла на ЭКО. Могу еще пару историй рассказать, которые разрушат вашу придуманную картинку жизни.
культУра• 19 октября 2023
Моему мужу 25 было, мне 22. Сыну 11 сейчас) фиг бы я сейчас рожала.
Шмоточницаца• 19 октября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Это вы свою историю рассказали?
Ну не зовсім придумана
Невгамовна шахиня• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Таке враження, що ці 5 тисяч доларів беруть у вас. Ви за людство переживаєте? Не вимре
Червона ікорка• 19 октября 2023
Люди более эгоистические стали. Не хотят свою молодость и свободу менять на подгузники
Шмоточницаца• 19 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не беруть
Перед еко навпаки мені несуть
Щепотка_совести• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Гінеколог
И часто вы так с презрением обсуждаете пациенток?
Вы б на рынке органичней смотрелись
🤦♀️
Вы б на рынке органичней смотрелись
🤦♀️
Невгамовна шахиня• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Не беруть
Перед еко навпаки мені несуть
А сумуєте чого тоді?
Шмоточницаца• 19 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
А сумуєте чого тоді?
Хто сказав що сумую?
Инстагра_мерша• 19 октября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Первому 25, второму 45.
А сейчас сколько мужу лет?и как к нему ребенок относиться?
Залізний занавіс• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ну да, перед тим, як відправити до репродуктолога на еко треба гарненького порозглядати за гроші. Це ж тільки вам зрозуміло, що вік такий. Вони ж думають, що хворіють....
Невгамовна шахиня• 19 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Хто сказав що сумую?
Судячи з вашої першої відповіді вас тригерить.
Робота- це просто робота. Обговорювати рішення пацієнток у ваші посадові обов’язки не входить
ВыФсеВрете• 19 октября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Сейчас 57. Дочка его любит больше меня (
Но он действительно очень хорошим отцом оказался.