Вельми шановна• 18 октября 2023

40 темпа при прорізуванні зубів

Дівчата, малому 1 рік, два дня 40 температура через кожні 3-4 години. Лізе перший маляр. Вже дірочка в десні. Ніяких ознак ОРЗ немає. Всі в родині здорові. Чи може бути така температура на зуби? Скільки тримається?
Непонятно• 18 октября 2023
Ні, не може, і при ГРВІ не обов´язково будуть інші симптоми

автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляНепонятно
😔знаходжуся в Польщі. Тут все так туго з лікарями…
Eleno4ka_83• 18 октября 2023
Это розеола. Скорее всего. На 4й день упадёт температура и будет сильная сыпь по телу. Сама пройдет
автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляEleno4ka_83
О мати рідна. Пішла читати
Eleno4ka_83• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Я просто збивала температуру. Я цей жах пережила в 11 міс
Дело было давно• 18 октября 2023
Не думаю, що це не зуби
Навіть коли за кордоном , таких маленьких з такою температурою приймають відразу
Eleno4ka_83• 18 октября 2023
Особливо про лікування в Україні правду написали. В моєму маленькому містечку лікарі-пенсіонери, мабуть, не чули про таке , тому дитині зробили укол супрастину, коли її обсипало🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Не думаю, що це не зуби
Приїхали якось в лікарню дитячу з кровавим калом… 3 місяці нам було… 7 годин я просиділа в спільній черзі.
AnnaOst• 18 октября 2023
Автор, не може на думку педіатрів. Максимум 38. Я вас дуже прошу, зверніться до лікаря. Знайомі так списували на зуби запалення легенів, зуби дійсно лізли, але й запалення було. Звернулися до лікарів на четвертий день, було вже пізно
автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Який жах. 😔
Шмоточницаца• 18 октября 2023
Розеола,наверное. У нас как раз после года и была. К врачу ходили 2 раза, даже к разным,мы тоже за границей. Сказали ковид,наверное Я ждала розеолу и это была именно она, на 4й день обсыпало как леопардика и все прошло. Сбивали парацетамолом с ибупрофеном по очереди,просто парацетамол не помогал.
AnnaOst• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Який жах. 😔
Ви не панікуйте, просто краще таки до лікаря. Про 7 годин у черзі вас розумію, сама в Німеччині. Але краще піти. А якщо завтра просто до вашого педіатра звернутися, а не по швидкій? Я не знаю яка в Польщі система
Шмоточницаца• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Это в каком вы городе? Я просто ломилась к медсестре,рассказывала в чем дело,она прям в коридоре могла посмотреть и шли к педиатру. Ни разу не было проблем. И в госпиталь детский ездили,куча врачей к нам сбежалась. Сейчас в другой стране,тут записывают на время,но,в тот же день.
автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Запис до лікаря може бути на наступному тижні. Піду в діжурку. Де всіх підряд обслуговують, там буває педіатр.
автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Пулави
AnnaOst• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Ох блін( але хай хоч послухають маленьку чи маленького
автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Дякую, завтрамкогось буду шукати
Шмоточницаца• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Пулави
Даже не знаю где это) может сменить поликлинику?
Гербарія сушу• 18 октября 2023
автор, а анализы там у вас можно сдать без врача?

автор Вельми шановна • 18 октября 2023
Ответ дляГербарія сушу
Так
Гербарія сушу• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Так
ну вот розеолу чтоб подтвердить можете сдать на герпес 6 тип
Кастрюлька• 18 октября 2023
Знаю мнение врачей, но в нашем случае т-ра 39-40.5 была на зубы. У старшего ребёнка все 20 молочных зубов были с такой т-рой, без других признаков ОРВИ.
Дело было давно• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Ну і що?
Я також за кордоном.
Звикаємо , набираємся сил і їдемо.
Крошечка-хаврошечка• 18 октября 2023
Така температура на зуби не буває. Максимум 38 і то, під питанням. Це вже хвороба у дитини.
Непонятно• 18 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Вам лікар нічим і не допоможе в такій ситуації
Непонятно• 18 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Не думаю, що це не зуби
Просто збивають температуру