ГендиреХтор• 19 октября 2023
Розмірна сітка дитячого Next
Порадьте, будь ласка, щодо відповідності розмірів підліткових моделей Next. Син 174 см зростом, але дуже стрункий. Йому сподобався набір регланів, але колись я дуже "прокололась" з інтернет-замовленням іншої марки, де подібні реглани були дуже великомірні в порівнянні з заявленим зростом.
Порадьте, будь ласка, як у Next з цим.
Техпаспорт на медузу• 19 октября 2023
Візьміть на пробу,можна все повернути.
Я б дивилась вже в чоловічому відділі.
ГендиреХтор
• 19 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Візьміть на пробу,можна все повернути.
Я б дивилась вже в чоловічому відділі.
Дякую за пораду. Так, повернути можна, але може хтось порадить і вийде замовити одразу потрібний розмір. Син обрав конкретний набір, це підлітковий, по зросту він ще цілком в дитячому розділі.
Техпаспорт на медузу• 19 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
У мене син 14 років і купую йому 168зріст на Нексті,підходить.