Фляшунька• 20 октября 2023

Одержимість чистотою

Намагаюсь себе контролювати, виділила для прибирання день і час. Але постійно чую від інших, що я одержима чистотою. Навмисно не прибираю перед приходом гостей, але постійно чую жарти про те, що я полірую хату зубною щіткою. Не знаю, з чого вони роблять висновки. Мене це засмучує, навіть дозволила павуку сплести на вікні павутину, однаково чую: у тебе стерильна чистота...
Недавно сестра приходила в гості, побачила смітинку на підлозі і сказала: я бачу, тобі краще і ти одужуєш... Але я навмисно це зробила і як тільки вона пішла пропилососила, потім гризла себе, що у мене брудно...
Як справити враження на інших, що я без заморочок?
Видна міленіалка• 20 октября 2023
Заведите кота, попугайчиков и броненосца.
So_so• 20 октября 2023
Быть без заморочек. Притворяться нормальной - плохой знак.
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Чула, що діти помічніші
Аль де Барановна• 20 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Навіть 1 дитини вистачить.
Сиренькая• 20 октября 2023
Ми колись в гості їздили до чоловіка тітки, вона перед виходом із дому мила підлогу в коридорі до порогу. Я таке бачила вперше))
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляSo_so
Тобто відверто казати: я людина з ментальними проблемами?
Вся в кредитах• 20 октября 2023
Навіщо на них справляти враження? Загартовуйте свою шкіру бути товстою до таких коментарів. Чесно кажучи, я вперше читаю, що людина навмисне не прибирає, щоб нічого не казали.
Ви в своєму домі і житті хазяйка!
Видна міленіалка• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Чула, що діти помічніші
Тройню вам в семью тогда!
So_so• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
А Вы это признаёте?
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляSo_so
А Вы это признаёте?
Я маю діагноз, лікуюся
КрасоткаТаті• 20 октября 2023
А я вас похвалю, ви молодець, приємно у вас, чисто, затишно. Я не можу допроситися у своїх все класти на місце, коли настроюся, тоді прибираю🤔
So_so• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Я маю діагноз, лікуюся
Тогда сестре бы сказала прямо, но на понимание не рассчитывала.
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляКрасоткаТаті
У мене все по поличках)
КрасоткаТаті• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
У мене все по поличках)
Класно, поділіться досвідом)
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляSo_so
Вона знає про мої проблеми і має надію, що мені стає краще. Я намагаюся відповідати її надіям
So_so• 20 октября 2023
Ответ дляКрасоткаТаті
Класно, поділіться досвідом)
Это из серии - Я не ем сладкого, у меня диабет. Классно! Поделись опытом!
КрасоткаТаті• 20 октября 2023
Ответ дляSo_so
😁😁
Оце фіфа• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Чула, що діти помічніші
Вам потом будет не до уборки, ещё и дети начнут кушать с миски кота
Несу добро людям• 20 октября 2023
Проблему ножно решать. Не делать вид для сестры, для гостей, а для себя. Вы знаете, к какому доктору обратиться.
Аль де Барановна• 20 октября 2023
Ответ дляСиренькая
А я в одних гостях мила підошву взуття перед порогом квартири.
So_so• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Зря. Не соответствие чужим ожиданиям сильный стрессовый фактор.
Лучше маленькими положительным шагами, сегодня я сделала что-то лучше чем вчера.
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я приймаю ліки, постійно на зв´язку з лікарем, який радить жити звичайним життям. Докладаю зусиль, щоб виглядати нормальною
Оце фіфа• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Вам навязали что у вас проблемы? Забейте, вы просто не такая как они, или они не такие как вы
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляОце фіфа
Ні, не нав´язали. Це об´єктивна реальність
автор Фляшунька • 20 октября 2023
Ответ дляСиренькая
Можливо, у людини не все гаразд
ЕлькиПальки• 20 октября 2023
Это лучше чем слыть грязнулей
So_so• 20 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Можливо, у людини не все гаразд
А Вы не разбирали с доктором причины, почему Вы к себе жестоки и требовательны?
ТрамвайGirl• 20 октября 2023
Я тоже люблю чистоту и не люблю приходить в дом, в котором не убрано. Но я никогда не скажу хозяйке: ой, а раковину не мешало бы помыть и пол тоже.
Поэтому забейте. Это не вы ненормальная, это ваше окружение беспардонное.
И с частотой уборки это никак не связано.
So_so• 20 октября 2023
О, нашла
https://vsdhelp.com/info/nenavyazchivo-o-navyazchi...
Пупуговка• 20 октября 2023
Если люди знают о ваших ментальных проблемах и о том, что вы лечитесь, и все равно позволяют себе шутить на эту тему, то это какие-то не очень умные люди