Вредняжка• 20 октября 2023
В кого кутова кухня, зайдіть, є питання
Дівчата,в кого кутова кухня,покажіть фото.Дуже треба.Не можемо оприділитись.А завтра треба замовляти
Ашолюдискажуть• 20 октября 2023
З чим саме ви не можете визначитись? На просторах інтернету тисячі фото.
Моська-слон• 20 октября 2023
З чим саме не можете визначитись? Якщо є можливість, робіть пряму.
А взагалі, скиньте планування кухні - намалюємо)
миссДавеча• 20 октября 2023
Єдине що розміщувати холодильник так не рекомендую. Ми неправильно спланували це на початку і спеціально там не робили теплу підлогу, щоб стояв холодильник. Але тепер двері б´ються об стіну. Не зручно
Ромашкинная• 20 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
А що саме вас цікавить, планування? Сама недавно замовляла кухню. Але поки без фасадів.
Перепрошую, у Вас без фасадів бо Ви пізніше плануєте їх придбати? Чи виконавці недовезли?
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
Пізніше плануємо доробити. Збираємо поки гроші)
Ромашкинная• 20 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
Дякую🌷
Бажаю Вам швидше назбирати.
Лепетун• 20 октября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Скачайте себе Пинтерест. Там миллион идей на любой вкус и цвет!
+++ так нет же, определиться можно исключительно после фото советчиц
Лепетун• 20 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
а верхних шкафов нет?
пока больше напоминает кухню общаги, извините...
барабанщица• 20 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
Можете перевісити петлі на інший бік і буде відкриватись в іншу сторону
Лукава_Кiшка• 20 октября 2023
С чем не можете определиться?
Вам завтра заказывать, а вы до сих пор не продумали и не прорисовали план кухни?
Яжемать Мне можно• 20 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
А який матеріал обрали для фасадів? Моя подруга зробила з ДСП Еггер, досить пристойно вийшло і значно дешевше ніж мдф з будь яким покриттям. Я теж планую з ДСП.
Яжемать Мне можно• 20 октября 2023
Ответ дляЛепетун
а верхних шкафов нет?
Де Ви такі общаги бачили?
Яжемать Мне можно• 20 октября 2023
В мене кутова. Але робоча поверхня по одній стороні, збоку шафа з вітриною.
Лепетун• 20 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Де Ви такі общаги бачили?
вам точный адрес писать?
да, именно по такому принципу (без верхних шкафов, только рабочая поверхность) видела много кухонь в общагах
Яжемать Мне можно• 20 октября 2023
Ответ дляЛепетун
вам точный адрес писать?
Ви дали оцінку незакінченному об´єкту. Може в общагах кухні і без верхніх шаф, але ж такий принцип розповсюджений і в особистому просторі. Не всім потрібно навішувати шафи по всіх стінах, акцент робиться на зручному нижньому користуванні. Я тут трішки картинок наскрінила з пінтересту, де зовсім немає еффекту общаги, інтер´єр робиться на деталях.
Лепетун• 20 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
а вы внимательно прочли, что я написала? )))
написано, что ПОКА мне больше напоминает общагу, так что я даю оценку именно НЕЗАКОНЧЕННОМУ объекту, и да, вполне допускаю, что итоговый вариант будет супер и мне понравится ))))
так что ваши нравоучения вообще мимо кассы ))))
Яжемать Мне можно• 20 октября 2023
Ответ дляЛепетун
Взагалі не було цілі ’нравоучать’. Просто спілкування на форумі, не більше того.
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
Дякую🌷
Бажаю Вам швидше назбирати.
Ой, дякую))) ще багато треба на що збирати) ще стеля, техніка) але все помаленьку буде. І вам всього хорошого)
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ дляЛепетун
а верхних шкафов нет?
Поки нема. Але плануємо. Робимо поступово по мірі можливостей. Та нічого, скільки людей, стільки й думок. Я виставляла фото розуміючи це)
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Так було з самого початку, відкривалися на праву сторону, але тоді не зручно ставити продукти. Будемо шукати якісь обмежувачі
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Теж поки не знаємо. Будемо обирати ближче до покупки
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ дляЛепетун
вам точный адрес писать?
Ну бо це початковий варіант) там ще багато всього буде. І верхні, фасади, і техніка, і посудомийка дай Бог. Я скинула саме автору, щоб бачила планування кутової кухні, де які полки і т.д.
Лепетун• 20 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
ви скинули именно мне вопрос - ’где вы видели такие общаги?’ )))
и повторюсь - мой коммент касается именно ТЕКУЩЕГО состояния кухни, а не того как она будет выглядеть потом ))))
ото вас торкнуло ))))
миссДавеча• 20 октября 2023
Ответ дляЛепетун
ото вас торкнуло ))))
Я кинула?