Майская киска• 20 октября 2023

Скільки коштує розробити дизайн дитячої?

Маємо 2кімнатну квартиру, одна кімната - спальня, де зараз спимо ми з чоловічок і дитина поряд в ліжечку
Друга кімната- це зал-ігрова. Там зараз стоїть диван, письмовий стіл, телевізор і купа дитячих іграшок . Ця кімната більша за площею.
Дитині скоро 3 і я задумалась про дитячу , щоб в неї було вже своє ліжечко і т.д.
Але також треба, щоб в цій кімнаті була і зона для відпочинку, перегляду телевізора)
Сама я не зможу це все придумати
, щоб було гарно і ергономічно.
Хтось звертався з подібним запитом до дизайнера ? Скільки коштувала така послуга і якщо можете, порадьте будь ласка спеціаліста в цій сфері
Буду дуже вдячна за пораду!)
ЗдесяЯ• 20 октября 2023
Пінтерест, ютюб, надивіться і зробіть самі, навіщо дурні гроші платити. І де ви будете дитячу робити не зрозуміло, якщо у вас лише 2 кімнати.

Tivoli• 20 октября 2023
Откройте инстаграм, выберите себе такие РЕАЛИЗОВАННЫЕ дизайны детской, которые вам нравятся.
Потому что если дизайнер работает в стиле, который вам не нравится, вряд ли он вам сделает что-то другое
А если дизайн не реализован, это может быть просто картинка, которую реализовать невозможно
Потом задайте спросите у этих дизайнеров, берутся ли они за 1 комнату (сейчас уже многие берутся) и сколько стоит метр
Таракашечка• 20 октября 2023
А що Кабанчик відповідає?
Таракашечка• 20 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Без програм не зробить((
Первая ласточка инфляции• 20 октября 2023
Вы хотите детскую или себе зал? Это не совместимые комнаты. Можете свою спальню перенести в зал, а ребенку нужна детская)
Голубец• 20 октября 2023
Якось мені важко уявити дитячу для маленької дитини і телевізор для родинного перегляду. В моєму розумінні, якщо Ви хочете відокремити дитину, то переселяйте її в маленьку кімнату. Дитині потрібен режим. Далі буде школа і виконання домашнього завдання. У дорослих інший ритм життя.