Брюнетка в Мармеладе• 20 октября 2023

Підлегла падає на дурочку, виводить на емоції. Як її провчити?

В елементарному таке. Типу "я просто перепитую", хоча мільйон разів робить одне і те саме, і кожного разу перепитує що їй робити. Моїй стресостійкості гаплик.
Дело было давно• 20 октября 2023
Увольте ее
Редисочка• 20 октября 2023
Інструкцію напишіть і роздрукуйте покрокову
Так точно!• 20 октября 2023
Вам бы нервы пролечить 🙂
Спрашивать нормально
Sunshine• 20 октября 2023
Так, а що не так?
Можливо, вона тривожна і перепитує, бо боїться налажати?
автор Брюнетка в Мармеладе • 20 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Вам бы нервы пролечить 🙂
Спрашивать нормально
Кожного разу одне і те ж саме - майже щодня?
Так точно!• 20 октября 2023
Ответ дляРедисочка
А или так, но автор не способна мыслить конструктивно
Ответ для Sunshine
Так, а що не так?
Одне і те ж щодня питати?
Телячі ніжноСті• 20 октября 2023
Скажите что еще раз при таком вопросе пойдете в отдел кадров и будете поднимать вопрос о некомпетенции и пусть по статье увольняют. Может научится сама думать
Ответ дляТак точно!
У неї перед очима інструкція😁
Так точно!• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Значит были инциденты. И Вы говорили то одно, то другое.
Леопардові панчохи• 20 октября 2023
У нашого відділу помічниця така була. Ми десь пів року витримали і потім найспокійніші на неї гарчати стали. Не працювала, а любувалася тим, як вона працює. Ми її пішли, на жаль
Sunshine• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Одне і те ж щодня питати?
Тоді дійсно зробіть інструкцію, чи нехай сама запише. Скажіть, що один раз розповісте і все.
Ответ дляТак точно!
Ні, у нас постійно один і той же алгоритм роботи.
Ответ дляЛеопардові панчохи
Чому ж на жаль? Скоріше на щастя
Леопардові панчохи• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Чому ж на жаль? Скоріше на щастя
Ну, як людина вона доволі непогана була. Але «хороша дівчинка» це не робоча принада
Рву и мечу• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, дівіться скільки таких же, як ваша підлегла))) Люди вважають тупість нормою.
Ответ дляЛеопардові панчохи
По моєму це виглядає як знущання якесь. І таким хороша людина точно не буде займатись
175см55кг19лет (она)• 20 октября 2023
Ответ дляРву и мечу
к сожалению...
Ответ дляРву и мечу
І не кажіть. Мене це страшенно злить. І ще і я погана виявляюсь, бо весь колектив тупих, і її і підтримують відповідно
Леопардові панчохи• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
По типу «прєлєсть яка дурочка»))
Контрольница• 20 октября 2023
Скажіть, що відтепер ваші консультації платні.
Рву и мечу• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Скажіть їй, хай звертається до колег з цим питанням.
Леопардові панчохи• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Спробуйте наступного разу на таке питання сказати, щоб брала записник і записала, як це робити. І при вас нехай запише. На наступне питання шліть її до записника.
Ответ дляЛеопардові панчохи
По типу «прєлєсть яка дурочка»))
Цій прєлєсті я б зп не нарахувала за місяць, сказала б що переплутала щось. Шкода тільки що цим інший відділ займається.
Лама_мама• 20 октября 2023
Бедная сотрудница, ей бы бежать от такого неадекватного руководителя
Рву и мечу• 20 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Вам бы нервы пролечить 🙂
Спрашивать нормально
Ви підлегла автора?)))
Анонім Секретар• 20 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Ещё наверное и орёт за каждый шаг, то она теперь вообще боится что-то делать, потому что наорет сразу
Ответ дляЛеопардові панчохи
Там по часу,треба все швидко робити. А вона з тим записником ще годину возитись буде, як і з інструкцією, і я винна виявлюсь що не сказала просто що їй зробити відразу, а відправила до записника
Цирк на дроті• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То вы добрая, у меня нервам капец, я могу так рыкнуть на явную дурь, хотя это и не помогает хороший совет с инструкцией, молча тыкать в следующий раз пальцем в неё
Ответ дляЛама_мама
Я б її звільнила одним днем, будь моя воля. Таку ідіотку ще пошукати треба