читала про різні випадки з українцями і не тільки
shkoda_anna• 20 октября 2023
Шанс встретить психически больного человека всегда присутствует, даже в Украине.
shkoda_anna• 20 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
читала в групах про пропажі людей
К сожалению люди пропадают везде.
Не чіпай - вб ю• 20 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
постійно пишуть в групах, що за неправильне (не неправильне, а типу став біля чужого багатоквартирного будинку) паркування всякі пакості з авто роблять.
дома про таке і не чула так масово
Та не їдьте ви в ту страшну Польщу вже
Korsika999• 20 октября 2023
В маленьких городках, до 100 тыс, очень спокойно. Преступности нет практически, улицы не загружены транспортном, аренда ниже. С работой конечно тоже хуже.
Ответ дляKorsika999
теж таке чула, що в маленький краще.
і в школу можна по місцю оренди піти. а у великому місті приймає в певний клас може одна школа українців
shkoda_anna• 20 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
дома про таке і не чула так масово
Вперше про такие чую! ’ У страха глаза велики!’
shkoda_anna• 20 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
теж таке чула, що в маленький краще.
Хто Вас так настрахав? В школу приймають за місцем проживання в усіх містах, ще ніде не відмовили
Korsika999• 20 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
а як в містах близько кордону?
Перемишль, Жешів і менші міста
Не могу сказать, мы в центральной части страны) Тут нет проблем ни со школами ни с отношением