Доброго дня. Хтось ставив своїм дітям даний апарат на верхню щелепу? Чи допомогло вам, які враження та чи дало той результат до якого йшли? В нас змінилися перші двійки(нижні та верхні) і вони вже наклалися трішки один на оден, ортодонт рекомендує ставити щоб збільшилося місце для постійних, а я в сумнівах чи допоможе він додати міста й на нижній щелепі. Крім того й відгуків не знайшла.Буду вдячна якщо опишете свій досвід.
Хитрушка-чекушка• 20 октября 2023
І на нижні допоможе
Бо нижня щелепа буде тягтися за верхньою
Ортодонт повинен був вам про це розповісти
KROX@• 20 октября 2023
Проблема и в верхней челюсти, и в нижней - мало места, зубы скупчены. Поставили аппарат на верхнюю челюсть, уже почти выравнялись зубы. Нижняя при этом тоже подтянулась, зубы стали ровнее, не идеально, но однозначно лучше.
к.Буланова• 20 октября 2023
Обидві доньки носили
Допомогло, розширили щелепу
Зараз будуть ставити наступну пластину, щоб рівняти зуби які вже пішли не на своє місце
Допомогло, розширили щелепу
к.Буланова• 20 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
І на нижні допоможе
Не потягнулися 😣 носили ще й на нижній
Ответ дляк.Буланова
Не потягнулися 😣 носили ще й на нижній
Тому мене й хвилює це питання, бо вартість 6000грн, але плюс нам їздити за 150км в інше місто кожні 2 тижні, то сума виходить чималенька. І проблема в нас більше в нижній щелепі там більше зубки наклалися.
к.Буланова• 20 октября 2023
Ответ дляKami-97c5
А після носіння на нижній вирівнялися?
Місця стало більше, але це й є мета розширювальних пластин
Малявка ще та• 20 октября 2023
Це кращій,оптимальний варіант,Результат дуже швидкий. Звикає дитина швидко. Нижня щелепа розійшлася теж дуже швидко.Пластинка та,що знімається- дуууже велика загроза бути втраченою,прийдеться знову робити),довжче носити,велика,заважає розмовляти.
Жерица ночи• 20 октября 2023
Ставили, я как и вы сомневалась и тут спрашивала. Не жалеем, очень помогло
KROX@• 20 октября 2023
Ответ дляKami-97c5
А які є ще варіанти?
Хитрушка-чекушка• 20 октября 2023
Ответ дляк.Буланова
Не потягнулися 😣 носили ще й на нижній
У доньки потяглися
Але вона не тільки апарат носила, а потім ще і пластину
Але тільки на верхню щелепу
На нижню нічого
Але ортодонт казала, що розширити до будь якого розміру (умовно) можна тільки верхню щелепу
А нижню тільки до того розміру, який закладено генетично в кожної людини індивідуально
І як правило нижня тягнеться за верхньою
Дуже рідко працюють тільки з нижньою щелепою
Але тільки на верхню щелепу
На нижню нічого
Ответ дляKami-97c5
Ставьте этот аппарат + параллельно носить миотрейнер 2-3 часа днем и всю ночь (к нему нужно будет привыкнуть), возможно прийдется чуть подрезать.
Это ускорит расширение нижней челюсти
И учите ребенка держать язык прижатым к нёбу, это правильное положение, стимулирующее рост челюсти вперед.
Она ведь не просто узкая, но еще и недостаточно длинная
Это ускорит расширение нижней челюсти