Железобетон• 20 октября 2023

Уклала договір оренди, тепер жалкую

Вчора ввечері уклали договір оренди, двокімнатна квартира, другий поверх, газ є, наче те що шукала.
Сьогодні пішла прибирати, чужі речі на балкон виносила, дивлюся там купа дохлих тараканів на кухні, у ванній відколотий кусок емалі, в спальні відходить кусок стіни, повітря під гіпсом чи шпаклівкою, не зрозуміла що там за матеріал, павутиння усюди, пилюка.
Замахалась капець як. Прийшла додому і думаю, з одного боку, тут усе на електриці і восьмий поверх, треба до зими щось придумати, а з іншого вже зараз вилазять якісь проблеми, засмутилася, думаю, може поквапилася і треба було пошукати ще(
Плету интриги• 21 октября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
та не може бути, тут пачками теми, що у вас ’все уехали на пасобия, халупы сваи пасдавали по стотыщ’
То про Львів

Лупаю цю скелю• 21 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
То про Львів
та прям)))) он теми про Німеччину, так там аж зубами клацають і розказують, що ’сидят беженки с Ужгорода, собирают пособия’
Міні-бікіні• 21 октября 2023
Це наша каартирантка) чекаю завтра на дзвінок) і взагалі ми нанімали клінінг! Дуже цікаво) чого замовкла?)
Белоснежко• 21 октября 2023
Ответ дляАнонимба
Где в Киеве двухкомнатные по 7500? И даже по 10 000.
ну убитые на окраинах найти можно... или вы думаете, что в Киеве нет старого жилья? Автор, насколько я поняла, тоже сняла убитую старую квартиру
Летчица• 21 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
нифига се цены в маленьком городке... как в Киеве..
В маленьких містах на заході України геть не стидаються цін, як в Києві, а ремонту - як при Брежнєві.))
Летчица• 21 октября 2023
Ответ дляАнонимба
На Ахматової
У подруги за 10 знімають, новий будинок, гарні меблі, кухня.
Сама вона півтора роки, як виїхала.
автор Железобетон • 21 октября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Дійсно, чого б це люди о першій ночі мовчали?)

руки_Крюги• 21 октября 2023
Ответ дляLediBlac
А подскажите что за станцию вы взяли и на сколько её хватает?
Эту взяли из Хуавеев.
Зроблено у 80-х• 21 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я підписана на аренду в Ужгороді, телеграм канал , бо все планую повернутись в Україну, але не в Кривий Ріг свій, там квартири по божевільним цінам, я просто в щоці
Посмотрите на ОЛХ. Ясно, что цены есть разные ииэто не будет новострой, но можно найти и по адекватным ценам.
Зроблено у 80-х• 21 октября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Среди моих знакомых могу посчитать на пальцах одной руки, кто выехал. Но они уехали к мужьям, которые еще до войны там работали.
Лупаю цю скелю• 21 октября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
так і у нас аналогічно. Хто в перші дні поїхав - поїхали до рідних в Італію, Іспанію, Польщу, Чехію в основному. У дітей школа на 860 дітей, виїхало 18 дітей, з них половина - це рідні брати/сестри. і лиш у рузьомірних особочелюстних таньок/маньок ’вся западная в Германии на пособиях, места позанимала’. Лиш чогось у німецьких групах - одна москальська мова