Железобетон• 20 октября 2023
Уклала договір оренди, тепер жалкую
Вчора ввечері уклали договір оренди, двокімнатна квартира, другий поверх, газ є, наче те що шукала.
Сьогодні пішла прибирати, чужі речі на балкон виносила, дивлюся там купа дохлих тараканів на кухні, у ванній відколотий кусок емалі, в спальні відходить кусок стіни, повітря під гіпсом чи шпаклівкою, не зрозуміла що там за матеріал, павутиння усюди, пилюка.
Замахалась капець як. Прийшла додому і думаю, з одного боку, тут усе на електриці і восьмий поверх, треба до зими щось придумати, а з іншого вже зараз вилазять якісь проблеми, засмутилася, думаю, може поквапилася і треба було пошукати ще(
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Понимаю. Может по знакомым поспрашивайте, а вдруг кто-то и сдает что-то. Или переехать в город побольше, если работа не держит
Робота тримає, та і вибирать тут ні з чого, у нас 20тис населення, усього близько 60 будинків
Админко• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Так все залежить від того, за які гроші ви зняли це житло.
Ви ж розумієте - у всього є своя ціна.
Якось бачила відео - орендована квартира метрів 70 в Тетріс-хол.
Там була озвучена сума місячної оренди: 100 тис. грн.
Коли була така ціна (до війни чи вже під час) - не знаю. Але при любому курсі валют це значна сума. Так і квартира там була - просто мрія.
Ви ж розумієте - у всього є своя ціна.
Теж бачила це відео. Ніякої мрії. Реклама Тетріс-холу та й все. Ціна тієї квартири 50 000, ну не 100 точно
Меня не звали• 20 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
А чому не прибрали перед здачею в оренду?
А є так прибирають, в нас навіть сміття не винесли і повний холодильник зіпсованих продуктів.
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
У мене в холодильнику два яйця знайшлося і трохи ліків, вже вдома подумала про те що люди виїхали на початку повномасштабного вторгнення))
Зараз на дієті• 20 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Невже такі супер варіанти квартир, ,що не можна свої умови господарям ставити? Клінінг - і всі питання закриті
Міні-бікіні• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Та дивилась, але ж воно усе поверхнево, та й там купа речей хазяйських (люди виїхали, квартиру вирішили сдати), почала виносити усе на балкон, трошки «розвиднілося»
А что вы выносите?
Зараз на дієті• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Яйця? Стільки часу? І світло вимикали?
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
А что вы выносите?
Та усе, там речі, посуд, постільна білизна, я своє маю, тому усе що не боїться відсиріти на балкон винесла, 10 коробок по 20кг, +самокат, велосипед, санки, іграшки, лише книжки в квартирі залишила, балкон великий, закритий
Меня не звали• 20 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ні маленьке містечко, варіантів геть не має.
Не знімемо ми, знайдуться інші.
Це вже третя квартира яку ми вимивали, ремонтували.
Через роботу чоловіка, вибирати місто де жити не можемо. Чоловік військовий.
Не знімемо ми, знайдуться інші.
Царевна в уггах• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Місто маленьке, зійшлися на 7500грн, це двокімнатна, 52кв.м., будинок десь 80-х років, вона хотіла трошки дорожче.
Однушку знімали ще три роки тому за 5500грн, у новобудові.
Зараз в середньому однокімнатна 8-10 000грн
Це де такі ціни в маленькому місті? Я в Києві біля метро здаватиму 1-ку за 8 тис.
Меня не звали• 21 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Господарі дозволили свої речі виносити на балкон?
Железобетон
• 21 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Яйця? Стільки часу? І світло вимикали?
Дивно, але виглядають як наче вчора з магазину
Железобетон
• 21 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Так
Міні-бікіні• 21 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Так
Нет, не дозволили! Звоните завтра власнику, если вас что- то не устраивает!
Меня не звали• 21 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
У нас 10 тис.
Меня не звали• 21 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ми знімаємо 7500, Кіровоградська обл., містечко 10 тис населення.
Железобетон
• 21 октября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Може я краще знаю?
Чи ви думаєте що 10 коробок по 20кг можна непомітно забрати з квартири і скласти на балконі?
Усі свої претензії я вже показала на відео ріелтору.
Зроблено у 80-х• 21 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
На западе Украины?
СирОжино пирОжино• 21 октября 2023
Дорого з хозяськими речами
Я таку здаю комуналка + 1500 грн
Але і місто не дуже в спокійному регіоні, Кривий ріг, хоча і у нас луплять капець оренду
Я таку здаю комуналка + 1500 грн
Железобетон
• 21 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дорого з хозяськими речами
Я таку здаю комуналка + 1500 грн
Це не той варіант де одна кімната закрита, вони навпаки хотіли би сдать ВПО, щоб люди користувались посудом, білизною, а я не люблю чужі речі, в мене хоч і не багато, зате своє
Зроблено у 80-х• 21 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ні
У нас в Ужгороде сдают по 7-8 тысяч 1-комнатные.
СирОжино пирОжино• 21 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
В мене не закрито, користуються всим, мої речі всі переклали в одну шафу
Дві кімнати
Железобетон
• 21 октября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Буду мати на увазі
СирОжино пирОжино• 21 октября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я підписана на аренду в Ужгороді, телеграм канал , бо все планую повернутись в Україну, але не в Кривий Ріг свій, там квартири по божевільним цінам, я просто в щоці
Лупаю цю скелю• 21 октября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
та не може бути, тут пачками теми, що у вас ’все уехали на пасобия, халупы сваи пасдавали по стотыщ’
Прокачую сідниці• 21 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
это не столица,автор пишет что всего 60 домов,потому и так.