Ростки жимолости• 21 октября 2023
Парфуми сину 14 років
Дівчата хочу вибрати синові парфуми, але і він сам не знає які хоче, бо ніколи не тестував. Порекомендуйте молодіжні моделі
Твердая валюта• 21 октября 2023
Пусть сходит в магазин, перенюхает разные варианты и определится, что ему нравится
Галя із Дарниці• 21 октября 2023
Бюджет який?
Чорний ведмедик Москіно норм для підлітка, в Карла Лагерфельда є непогані молодіжні аромати, і досить бюджетні, до 1500 грн.
задумчивая мордочка• 21 октября 2023
Мені здається,що це ще такий вік,коли скоріше підійде унісекс,чоловічі будуть заважкі для нього.Спробуйте ті ж Mochino I love love, Hermes сади Лі.
Галя із Дарниці• 21 октября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Сади мсьє Лі на 90% жіночі, хоча погоджуся, що класні, люблю їх.
задумчивая мордочка• 21 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
На моєму синові в 14 вони настільки нетипово розкрились,взагалі не жіночі і класні.І на мені не жіночі,але взагалі не мої.Тому запропонувала спробувати.
Ростки жимолости
• 21 октября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Порекомендувати легко, а на практиці це важко. Я як попадаю в брокард не можу зупинитися тестити одні, і вже все дуже перемішується. Це точно не варіант. Навіть по собі суджу, от як хтось пройде і класно пахне, то я точно впевнена, це воно. Але не завжди ж можна запитати, який на вас парфум. Тому тут і написала, може накидають декілька моделей, щоб протестувати. Консультантам не довіряю, я знаю, що вони знають, але вини виконують план, особливо часто їм потрібно продвигати новинки, тому я довіряю советчиці хоча б зіставити список для тестування
Ростки жимолости
• 21 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Бюджет який?
В межах 4000 грн
Ростки жимолости
• 21 октября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Якраз я цього і боюся. Він сам не знає, каже табак,
Але я знаю, що це не його думка. Не хочеться витратити кошти на парфуми, які будуть для зрілого чоловіка
Галя із Дарниці• 21 октября 2023
Ответ дляРостки жимолости
В межах 4000 грн
Норм бюджет.
Тоді мої рекомендації:
1.Москіно Той бой (чорний ведмедик, реально прикольні молодіжні)
2.Кароліна Еррера Бед бой (круті пацанячі)
3.Карл Лагерфельд серія Столиці, мені Відень подобається для молодого хлопця, але там декілька ароматів, всі підійдуть молодому хлопцю.
4. Іссі Міякі, можна будь який, всі досить легкі і ненав´язливі.
Тоді мої рекомендації: