Вмію заміряти найкраще• 21 октября 2023

Бориспіль готують до роботи

Це означає будуть авіарейси?
Чекаю завтра• 21 октября 2023
Это означает - пилят деньги
Звездолётчица• 21 октября 2023
Тому приймати літаки аеропорт зможе за місяць після завершення війни», – генеральний директор аеропорту Олексій Дубревський.

Читайте до кінця
Я б такое не носила, но продаю• 21 октября 2023
Никто еще ничего не готовит. С чего вы взяли?
Почемучка• 21 октября 2023
Вже рік готують
АБВГДейка• 21 октября 2023
Летом был скандал. ’Аэропорт Борисполь хочет заказать уборку неработающих терминалов на 52 млн грн.’
Даю справку• 21 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ось і вся результативність роботи аеропорту, сумно. Яка робота, навіщо ці пафосні заголовки поки в країні війна.. Та й ’работніки’ вже хто куди розбіглися і прилаштувалися.
Червона калина• 21 октября 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Это означает - пилят деньги
100%
Анонім Перший• 21 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
ну а как же.
стереть пыль это не шутка ))
Эскиз бесконечности• 21 октября 2023
Ответ дляАнонім Перший
ну а как же.
стереть пыль это не шутка ))
Я за половину суммы готова лично помахать шваброй и тряпкой. Да кого я обманываю… и за 1% готова 😂
Шумелка Мышь• 21 октября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
В чем проблема.Можно в Европе это сделать.
Эскиз бесконечности• 21 октября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Там по расценкам Борисполя не платят 🤷‍♀️
Весёлая морковка• 21 октября 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Это означает - пилят деньги
..або готовлять можливість декому бистро здриснуть.
Проня_Прокоповна• 21 октября 2023
.... Щоб почати працювати через місяць ПІСЛЯ КІНЦЯ війни
Тобто, невідомо коли
KaVika29• 21 октября 2023
Эти пидары написали что им надо 465 млн евро на восстановление . Как вы думаете что это значит ? Правильно - руководство купит по вилле и новой машине , а аэропорт работать не будет , война
Сегодня не целуюсь• 21 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Кінець епохи бідності
Попа как у Кардашьян• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Вот sуки.. они совсем народ за дураков и глупых держусь или им пох... на реакцию людей и их мнение? Как они меня достали, уже совсем и не прячются даже, и схем не ищут как своровать. Уже в наглую sуки тырят
Сегодня не целуюсь• 21 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
73% це зробили разом
Відморожена• 21 октября 2023
«Знайдіть відмінності».

У 2018 році ми з Максим Савчук довели, що хоч «Епіцентри» в Криму змінили назву на «Новацентри», але все одно залишились у власності народного депутата України Олександра Гереги та його дружини Галини. Через три роки це підтвердив глобальний витік офшорних даних Pandora Papers.

Зараз «Схеми» встановили зв’язки «Епіцентру» із тими магазинами мережі, які залишились в окупації на Донеччині.

Вони там перейменувались у «Галактики» і працюють за законами РФ, сплачуючи податки в казну окупантів. Чергова «Галактика» нещодавно відкрилась у вщент зруйнованому Маріуполі.

Мова не лише про неприкриту схожість в дизайні, наявність однакових відділів, наприклад «Деко» чи «Садовий центр», і одночасні ідентичні промо кампанії.

«Схеми» з’ясували, що український «Епіцентр».. вісім років платив зарплатню управителю мережі «Галактика» на окупованій Донеччині. Як до повномасштабного вторгнення РФ, так і після.

Його звати Геннадій Гальчук.

Він відкрито підтримує Путіна, та навіть обрався в місцеву «владу» від «Єдиної Росії».

Але при цьому весь цей час залишався у штаті української компанії народного депутата та отримував від нього гроші.

Докази - в нашому новому розслідуванні за посиланням у першому коментарі.

Радіо Свобода
Схеми: корупція в деталях - RFERL

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...

Про шо ми говоримо😁
Тут патріоти зовсім не патріоти, або… це нормально і так повинно бути.
Попа как у Кардашьян• 22 октября 2023
Ответ дляВідморожена
«Знайдіть відмінності».

Його звати Геннадій Гальчук.

Радіо Свобода
Схеми: корупція в деталях - RFERL

Про шо ми говоримо😁
Гроші не пахнуть