Нехай щастить• 21 октября 2023
Чи варто продавати квартиру у містечку заради першого взносу в іпотеку?
Хочу купити квартиру в Києві в іпотеку.
Батьки купити квартиру у районному центрі, вартість 150 тис грн. Варто її продавати щоб зробити перший платіж заради квартири тут ? Чим це може бути небезпечним?
Коник-стрибунець• 21 октября 2023
Лучше не надо.
Есть очень большой риск остаться вообще без жилья.
Вы же видите как сейчас с работой в стране
Пургену мне• 21 октября 2023
Вам не хватит на первый взнос.
Рассчитайте свои силы, потяните ли Вы.
В такой обстановке я бы не стала рисковать.
Рассчитайте свои силы, потяните ли Вы.
Нехай щастить
• 21 октября 2023
Ответ дляПургену мне
Вам не хватит на первый взнос.
Рассчитайте свои силы, потяните ли Вы.
але ж це залежно від вартості квартири
якщо купити за 1,5 млн - півтори то вистачить
Хата на мати• 21 октября 2023
Ответ дляНехай щастить
але ж це залежно від вартості квартири
Ви знайшли в Києві квартиру за 1,5млн?
Нехай щастить
• 21 октября 2023
Ответ дляХата на мати
Ви знайшли в Києві квартиру за 1,5млн?
так
не всі розглядають елітні жк на Хрещатику
Пирожкиня• 21 октября 2023
150 тис грн дуже мала сума, це всього лиш три кредитки в трьох банках.
Творю чудеса• 21 октября 2023
Смотря где квартира,которую продаете.Если в спокойной области,то я бы оставила.150т.это не те деньги.Если у вас их нет,то как вы потчнете ипотеку?
ДлинноНожка• 21 октября 2023
Если это строящийся ЖК, то риск связан с текущей ситуацией, в которой никто не гарантирует что он достроится и дом сдадут.
Хата на мати• 21 октября 2023
Ответ дляНехай щастить
так
Мабуть Ви зовсім не роумієте, про що говорите
Зрадорозганячка• 21 октября 2023
Ответ дляХата на мати
Може гостінку десь під Києвом знайшла, що будується.
Але автор, 150к це біля 4 тис дол. Це дуже мало. Хіба в районних центрах бувають квартири за такі гроші?
Пургену мне• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
київгострой завжди будував , не кидав людей. зверніть увагу на цього забудовника
Вот это Вы посоветовали. Банкрота.
Пургену мне• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
після війни зараз всі банкроти
Они уже до 22 года банкроты.
Хата на мати• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Ага, зверніть увагу, як він кинув їх просто зараз. На підприємстві аудит ініційований міською радою, Кушнір просить виділити з держ бюджету кілька мільярдів дотації, бо сам все розтринькав на маєтки по світу для себе і родини, а сам в цей час оформив собі інвалідність і поїхав лізти на Еверест. Зараз його звільнили з посади. Варіант супер
Пургену мне• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
до війни це 1 з надійніших був, це всі знають
10 лет тому назад я бы с Вами согласилась.
Зачем же Вы девушке советуете потерять последнее.
Нехай щастить
• 21 октября 2023
Ответ дляХата на мати
мда. ну я поки що нічого не беру продаю і не купую, просто уточнюю. потрібно вибрати нормального забудовника, щоб не залишитись ні з чим
Нехай щастить
• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
так вона не вклала б туди гроші, як не працюють вони. може після війни буде в них все добре
то мені чекати поки закінчиться війна ?
Пургену мне• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Вы бредите ? Там столько брошенных инвесторов. До 22 года уже брошенных недостроек.