Бешене сарі• 22 октября 2023
Що взяти на роботу, щоб пообідати?
Раніше перебивалась булочками, кавою, доставку замовляла, але з часом проаналізувала, що забагато грошей викидаю на це все.
Бешене сарі
• 22 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Я брала салат , варені яйця , бутерброди .
Я хочу приготувати запіканку з фаршем, картоплею, затерту сиром) щоб повечеряти і взяти з собоб
Продаю витрішки• 22 октября 2023
Та можна і таке , але чи буде норм холодною ? Є де підігріти ? В мене на роботі була мікрохвильовка
Викачую яйцями• 22 октября 2023
Беру звичну їжу. Салати, мясо, рибу, бутери, горіхи, фрукти, все що люблю як вдома. В красивих ланчбоксах, роблю собі комфорт де б не була)))
Солоденька цукОрка• 22 октября 2023
Что любите, то и берите. Салаты, котлеты, колбасу, сыр, шаурму, йогурты, каши.