СкрипяСердцем• 22 октября 2023
Бізікуб з якого віку?
В описі вказано з 6 місяців, але мені здається буде рановато. Десь з року скоріше.
З якого віку діти будуть з цікавістю гратися?
Патика-мотика• 22 октября 2023
У нас був подібний як на 1 фото. Vtech. Ближче до року почали цікавитися.
Мелочунь• 22 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Теж був vtech
Море Щастя• 22 октября 2023
Нормально после полугода. Сортер, конечно не сможет, а кнопочки с музыкой понажимать, ладошкой нанизанные элементы потрогать - вполне
Весела моль• 22 октября 2023
Все дети разные, мои в 7-8 месяцев в такое играли. Сам сортер освоили после года.
Полонянка SexShop-а!• 22 октября 2023
Залежить від дитини.хтось в 6 місяців зрозуміє як і що,а хтось взагалі і в рік і в півтора не зацікавиться.
Детские_Будут?• 22 октября 2023
Наш любимый! Купили в год, сразу был интересен. Вот уже 1,4 перед сном, в течение дня - только он для игр, хотя игрушек гора