Ондатрова шуба• 23 октября 2023
Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?
Зарікалася сюди заходити, але блін це як шкідлива звичка) Ну блокуйте мене знов чи скаржеся чи що у вас там))) Коротше кажучи, що питаю -- подобається мені чоловік. Не суперкрасунчик, не якийсь типу мачо, не багатій тощо. Звичайна людина, лікар в приватній клініці, атошник, воював. Розлучений, є діти, малі ще. Ну і в мене є, і і теж розлучена. Поки мне не встигнуть блоканути, (є сумний досвід на цьому форумі)), може хтось з досвідчених дам порадить, як і чим нарешті його зачепити, щоб він врешті решт зрозумів, що я хочу бути з ним -- всерйоз і надовго.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мені 26, йому трошки більше. Я не знаю, як правильно ’спокушати’ чоловіка, не маю такого досвіду. Він мені дуже подобається. Хотілося б знати, як правильно діяти.
Алиментщик будет рад любой. Ему никто не дает кроме праст.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Заміж для мене не ціль. Я вже там була.
Чомусь я очікувала саме на таку відповідь. Зелен виноград)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Автор, сколько вам лет? Ну пофлиртуйте с ним, в конце концов. Если вам отношения не нужны и он на данный момент не в отношениях, то вряд ли от откажется от халявного секса 😁 мужики они ж кобели те еще. Вы только свою идеи с халатом на голое тело не используйте. Мужчина - охотник) дайте ему возможность чувствовать что это он вас соблазнил, а не вы его
Отож. Такая стратегия будто там 18летний принц девственник модель миллиардер. Обычный старый хрыч с детьми, а восторгов.
Женщины(с) 🙂
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Женщины(с) 🙂
Чоловік 33 років -- старий хрич? Пані, що з вами?)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Насмешили 🤣
В каком смысле зелен?
Я сама разведенка. Я на разведенного детного даже не посмотрю. Зачем? Если есть молодые сексуальные неженатые бездетные? Смысл?
В каком смысле зелен?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляАлесс
А якщо відмовить,тоді що?
Від стида будете звільнятись?😅
Звільнятися ні, але буде соромно дивитися йому в очі.
ДолькиКабана• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Вы фильмы романтические смотрели когда-то? Вот в фильмах масса отличных примеров. Но без фанатизма же. Станцевать стриптиз на столе в разгар рабочего дня это ту мач
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Люблю помоложе. За всю жизнь только дважды немного нравились постарше. Старых не люблю.
ДолькиКабана• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та ладно! Пустите слух что он импотент да и всё)) пусть ему будет стыдно 🤣
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Порівняйте його ж фото у 17 та у 33
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Насмешили 🤣
В каком смысле зелен?
Ось я сама ’дітна і розлучена’. Безвідносно до вашого досвіду, про що мені говорити з малими недосвідченими сцикунами чи сорокарічними лбитеоямит маминих котлеток? Сподобався мені самостійний чоловік, лікар-невролог. Що з ним не так, якщо він розлучений і сплачує аліменти, живе самостійним життям?
Большой секретик• 23 октября 2023
У меня знакомая с тремя детьми разведенка нашла себе неженатого моложе красивого бездетного, кайфует, романтика. А тут - обнять и плакать. Автор вы достойны лучшего
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Навіщо вам його діти? Левова частина грошей й часу буде йти туди? Нащо вам цей непотріб як він? Невже нікого кращого немає?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
У мене двоє дітей, у нього теж. Гадаєте, варто чекати на появу в моєму житті юного хлопця без дітей і минулого?
Ось конкретно ця людина мені дуже подобається. Що поганого?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
А мої діти як? Теж непотріб?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мені це просто незрозуміло. Але подобається беріть. Це його єдиний шанс мати секс.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Бачили б ви його, то забрали б свої слова назад) Він дійсно сексі)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А мої діти як? Теж непотріб?
До чого тут ваші діти? Він непотріб для будь якої люблячої себе жінки.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Вибачте не вірю 🙂
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Чому?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вибачте не вірю 🙂
Вибачаю і не бачу сенсу доводити вам щось))))
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Йому ніхто не дасть. Тож беріть його і не партесь. Він потрібен лише вам
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Чому?
Дітний чоловік чи жонатий це типу як сідєлєц або нарік. Типу мужчино, але секс чи романтика з таким? Нізащо
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
О, спасибі за моральну підтримку) Слова про те, що ’йому ніхто не дасть’, особливо гріють душу, заперечення реальності іноді буває дуже приємним)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я реаліст. Йому ніхто не дає, лише прасти за гроші. Навіть матері його дітей він непотрібен.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Боже, люди, ви звідки? У вашій реальності розлучені чоловіки це зеки або наркомани? Ви з расєї пишете чи що це взагалі? Ви на вулицю виходили коли -небудь?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Яке заперечення? Аліментщик це помойне відро. Такого можна склеїти за секунду. Але нащо? Для чого?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
З України. Є купа знайомих аліментщиків. Нікому не потрібні. Вештаються з щенячим поглядом.