Тихомандражная• 23 октября 2023
Дуже мало рухаюсь, як схуднути?
Мій зріст 165, зараз вага - 62. За минулий тиждень мінус 1,5 кг.
В мене проблема зі спортом, я взагалі мало рухаюсь. Майже не ходжу ніколи. Зранку сніданок сім´ї, дитину відправила до школи і з 9 до 18 працюю за ноутбуком. Ввечері хатня робота, вечеря і спати. Все. І так цілий тиждень. Інколи вибираюся в місто, але це рідко.
Нікуди не ходжу, покупки і ті раз в тиждень. Як це компенсувати? Тренажер купити не варіант, коштів на таке немає.
Тихомандражная
• 23 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Швидка ходьба або пробіжка
Діло в тім, ходьба так. Біг то ні, проблема з коліном. Не можна навантажувати
Бесбардак• 23 октября 2023
В обед хотя бы на полчаса выходить пройтись и 2-3 раза в неделю ходить в зал заниматься.
Як_наготую...• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Супер! Ходьба взагалі ідеально і ще басейн
Кто крайний?• 23 октября 2023
Що вам заважає вийти і швидко пройтися/повільно пробігтися 30 хвилин?
От замість Порадниці, наприклад.
Навушники у вуха, якесь корисне аудіо/приємна музика.
Співвідношення вага/зріст цілком нормальне за умови що вага - це м´язева маса.
От замість Порадниці, наприклад.
Анонимба• 23 октября 2023
30 хв з ранку та 30 хв в вечорі ,на заняття вдома думаю зможете виділити
Salsa-24da• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ну то хоч ходіть!
Кто крайний?• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ходьба в зоні пульсу 130 уд/хв 30 хв - це достатнє кардіонавантаження.
Киця-бриця• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Та є чоловік)
Щоб почати ругатися з чоловіком, коханець треба
БезВзяток• 23 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Їсти на піввідра меньше
Автор десь написала, що вона важить 120кг?
Тихомандражная
• 23 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Їсти на піввідра меньше
Взагалі небагато їм
Тихомандражная
• 23 октября 2023
Ответ дляБезВзяток
А чому ви вирішили, що при параметрах 165 / 62 у вас зайва вага?
Просто мені некомфортно. Моя вага 58 кг, відчуваю себе недобре і невпевнено.
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Та є чоловік)
Вам ничего не мешает делать дом работу днем .. Там 10 минут там. И выходите на обед
Кто крайний?• 23 октября 2023
Ответ дляБезВзяток
Якщо астенік і вага складається з жирової маси - то це колобок.
По собі суджу.
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Їсти на піввідра меньше
Там нет такого превышения веса
Аноним с кешбеком• 23 октября 2023
рухатись. виділяйте 2 рази на день по 10-15 хв на руханки.
і це не обовязково про схуднення, малорухливий спосіб життя це окремий суттєвий фактор проблем зі здоровʼям
БезВзяток• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Некомфортно у фізичному чи психологічному сенсі?
ГейТуда• 23 октября 2023
Худнуть не від ходьби чи фіз навантажень, а від дефіциту калорій і правильного співвідношення в раціоні білків, жирів та вуглеводів.
Бесбардак• 23 октября 2023
У меня тоже работа дома с 9 и минимум до 18. При этом тоже утром надо 2-х школьников отправить, 2 раза в неделю перед работой на 8 утра курсы, 3 раза в неделю вечером другие курсы, и то успеваю в зал 2-3 раза в неделю и обязательно стараюсь хоть 5000-6000 шагов находить.
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ну спорт вам даст., но скорее это про качество тела . Мышцы тяжелее жира
Кто крайний?• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Взагалі небагато їм
От і їсти треба нормально.
Зараз купа програм безкоштовних, які вираховують оптимальний баланс кбжу.
Та ж fat secret.
Бо дефіцит калорій призводить до сповільнення метаболізму.
Та ж fat secret.
Тихомандражная
• 23 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
От замість Порадниці, наприклад.
Мені соромно) Живемо зараз в селі, як буду ходити по вулиці в селі туди і назад?!😭. Я зранку роблю вправи на подвір´ї, коли був город, то там були свої ,, вправи,, та фізичне навантаження. А зараз бачу, що взагалі мало рухаюсь