Воздух в банке• Изменено 23 октября 2023

Польша и подросток 17 лет, может ли сам въехать!

Добрый день! Не раз читала здесь, что в Польшу не может ехать подросток, если ему нет 18 лет, без взрослого, но , кроме как здесь больше нигде не могу найти эту информацию.
У меня сын, 17 лет, в Чехии, хочет приехать на выходные в Польшу, чтобы встретиться со своей девушкой, тоже 17 лет, она будет ехать из Киева и вот не знаю, чего ожидать. В посольство Польши не могу дозвониться.
Может кто-то поделится ссылкой, чтобы почитать , есть ли этот запрет для тех, кому нет 18 лет.
Заранее спасибо
Мастер Класс• 23 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
а выше другое пишут, что точно не пустят, поэтому и ищу информацию
чому ви цим займаєтесь? а не мама тої дівчинки? в неї теж є можливість подзвонити в посольство і взнати що до чого

Аннуитет• 23 октября 2023
http://surl.li/mkzlp

Перший і головний закон - на території Польщі дитина до 18-ти років повинна перебувати зі своїм законним опікуном/опікунами. Дитину можуть супроводжувати батьки або один з батьків, або законний опікун, встановлений українськими відповідними органами опіки за підтвердженням польського суду.
Робот Вертер• 23 октября 2023
Ответ длякультУра
И что Вам завидно?
Удалено администрацией...
ВЫВсеВрете• 23 октября 2023
Ответ длявкрации
між Польшою і Чехією нема уордону. тобто, нема стража гранічка. баби, от що ви радите? ви хоч думайте
Удалено администрацией...
Робот Вертер• 23 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
я знаю, но полиция есть и девушка будет ехать из Киева.
Удалено администрацией...
автор Воздух в банке • 23 октября 2023
Ответ дляАннуитет
http://surl.li/mkzlp

спасибо
vecya• 23 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
Тролятина 🤦🏻‍♀️
Kidstaff Bot• 23 октября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
marata• 23 октября 2023
Коли донька їхала з подругою, якій не було 18, прикордонники Польщі запитували про супровід. Донька казала, що супроводжує вона. Автор, це чисте везіння, на кого натрапить дівчинка. Але таке є точно і буває, що висаджували реально. Повно випадків і тут описували, і на фб в різних групах про подорожі

Свята• 23 октября 2023
Автор, как повезет. Поэтому лучше взять подружку 18 летнюю)) ну или маму
vecya• 23 октября 2023
Ответ дляАннуитет
http://surl.li/mkzlp

Это относится к проживанию, а не к путешествию. В законодательстве не уточняется, какой возраст подходит для самостоятельных поездок.
Meghalaya• 23 октября 2023
Ответ дляvecya
с июля не пускают детей до 18 лет без сопровождения вообще.
вот біла тема недавно: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3421496-1
Там это писали.
lasthome• 23 октября 2023
Ответ дляvecya
Не переживайте, пустят, с 16-ти без сопровождения можно
Не можна, на Польському кордоні часто чіпляються. Краще написати довіреність на водія, на копії свого паспорта, щоб мати хоча б щось
vecya• 23 октября 2023
Ответ дляMeghalaya
Там это писали.
Тема, эт хорошо, но есть Закон «….фізичні особи, які досягли 16-річного віку, мають право на вільний самостійний виїзд за межі України, а фізичні особи, які не досягли 16-річного віку, мають право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними.»
Meghalaya• 23 октября 2023
Ответ дляvecya
Всё верно. Украина выпустит 17-летнего, а вот Польша не впустит.
Салт• 23 октября 2023
Зараз на кордонах країн в межах ЄС можуть бути перевірки. Мій син, 17 років, зараз їде від університета на навчальну экскурсію в іншу країну ЄС. Попросили від мене завірений нотаріусом дозвіл на повнолітню особу, яка супроводжує мого неповнолітнього сина.
nata.ant• 23 октября 2023
Ответ длявкрации
Угу, особливо зараз коли німечинна запровадила контроль на кордонах,і пробки ,перевіряють автобуси,буси і легкові) накатажтесь тепер без кордонів)
nata.ant• 23 октября 2023
Потрібен опікун,автор,бо не може вам находитися
Микола 22• 26 октября 2023
Допоможу виїхати з України, чоловікові за Кордон, через спорт комітет, легально, пишіть в телеграм +380934534296