Вітаю!
якщо у когось є досвід, поділіться, будь-ласка, чи привозили вам друзі чи родичі айфон з штатів і як? Чи був телефон повністю запакований, чи вже без коробки...
якщо декларувати телефон - то нема сенсу і можна його і тут купити. Цікаво саме, як провезти телефони, щоб їх не забрали на митниці і не було проблем і чи взагалі таке можливо.
Дякую!
Царевна в уггах• 23 октября 2023
Ответ дляMarrie_Ann
ні
Мне кажется в чемодане можно везти сколько угодно, а вот насчёт ручной клади не знаю
В танке• 23 октября 2023
Ответ дляOlegg-V
Два можете ввезти без питань. Понад два декларування +податки. Ховати не раджу, конфіскують.
Это с коробкой запечатанные или без?
personality• 23 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ага. Можна. Але не факт що довезе. Ви готові що втратиться валіза і три айфона підуть в страну утрачених речей? Ви ж нічого не доведете потім
ТигрЛьвович• 23 октября 2023
распаковать и везти как свои бу - самый надежный вариант,) смотрите вроде как на сумму до 10к декларировать не надо
Кондуктор троллейбуса• 23 октября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
до 10 к наличных $
но не товарами
Царевна в уггах• 23 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я не готова, поэтому такого и не делаю) а автор пусть сама решает)
personality• 23 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Сорі, їй відповіла