Бжоли-бандерівці• 23 октября 2023
Проколотий презерватив завжди має лопнути? І з нього точно сперма попадає?
Після розмов із знайомими почула багато хто розказує що прокололи завагітніла і тп. Якось не віриться. Невже це так просто?! Аж не віриться. Якщо презерватив проколот то це має бути одразу помітно під час чи після сексу?! Хтось таке практикував?))) Просто цікаво.
Чеширская кошечка• 23 октября 2023
А вы бы хотели родить ребенка без согласия отца? Что за вопросы…
Дама с собачкой• 23 октября 2023
Думаю що проколотий не обовязково має лопнути. Хоча практики в такому не маю, що б стверджувати на певно
Бжоли-бандерівці
• 23 октября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну я не вірю що дійсно це можливо, стало цікаво. Мені вже 40 маю двох дітей, вагітніти і народжувати не збираюся.
Радуга-дуга• 23 октября 2023
Какой кошмар, нужно покупать презики самостоятельно, коробку вдвоем расширение.
Королева Сарказма• 23 октября 2023
У мене мала прокусила пачку, я випадково помітила. Диверсантка))
Бжоли-бандерівці
• 23 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
В сенсі? Як можна прокусити?
Королева Сарказма• 23 октября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
В сенсі? Як можна прокусити?
Мала все тягне до рота, робила прибирання в комоді, дістала всю білизну, презервативи еж там були. Я й не побачила, що вона їх схопила. У неї дуже гострі зубы,вона один раз їх в пакуванні ’надкусила ’ вся пачка прокушена. Ну тобто пакування у всіх з маленькою дірочки, як голкою. Ну звісно що, що там з самим виробом, я не перевіряла, викинула та й все
Бжоли-бандерівці
• 23 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Капець
Белая котичка• 23 октября 2023
Если он проколот,то он разорвётся ещё в начале процесса. При растяжении эта маленькая дырочка увеличивается и это чувствуется
Бжоли-бандерівці
• 23 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Не рветься 😆 знайомі тестили, якщо прокол посередині де сперма збирається, то нічого не лопає не рветься ні на початку ні в кінці, і нічого не помітно, не капає...