Джага-джага• 23 октября 2023

На форумі є дерматолог чи дерматоонколог? Фото невусу

Зараз я в США , вже записалась до дерматолога… але тут найближчий апойтмент через місяць (((
Невус на руці 2|2мм ,не болить , не збільшився ,але зʼявилися чорні крапочки , я б сказала навіть дуже чорні ((

Я не знаю коли саме це сталося , але немає тепер мені ні сну , ні спокою
Поросенка• 23 октября 2023
є група ’доказові батьки’ у фб.
там лікарі відповідають

Всіх підсаджую• 23 октября 2023
живу с такими крапочками...
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляПоросенка
є група ’доказові батьки’ у фб.
там лікарі відповідають
Дякую
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
живу с такими крапочками...
Я знаю , це може бути нормою , але цей невус був зовсім інший ще рік тому (не було їх )… але десь за цей період він змінився
Бджолина королева• 23 октября 2023
Говорят, если с невуса растёт волос, все ок.
Оце фіфа• 23 октября 2023
Може бути гіперпігментація. В мене так було, але невус був на ніжці. До такого плаского треба бути уважніше. А краї не змінилися?
Блондинка в Шоколаде• 23 октября 2023
Это вы из тех, кто бегает по сто раз в год на проф осмотры?
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляОце фіфа
Мені здається , що краї не змінилися … я видалю цей невус як тільки потраплю до лікаря , але якби було не запізно (( тут все так довго , що людина може померти 100разів поки потрапить до лікаря
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ще ні разу не була у дерматолога (( але так, я тривожна ))

Блондинка в Шоколаде• 23 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Та обычная родинка, забейте.
Оце фіфа• 23 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Все буде добре! В мене така гіперпігментація тепер на місці видаленого невусу проявляється. Теж дуже тривожилась, але це така особливість
пьЯНА• 23 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
У мене таких, тільки з нерівними краями, 3 штуки, спостерігаю вже 2 роки, кажуть поки не видаляти.
Хачапууури• 23 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Це дуже помітно))) ви швидше помрете від страху, ніж від хвороб…
По темі-у мене на пальці ноги зʼявилась родинка, потім темні цятки в середині, дерматолог дивисвя-сказав, все нормально
Щось не спиться• 23 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Ви надумали помирати протягом місяця від невуса на якому з´явилися крапоки? Вам до іншого спеціаліста потрібно

ПС запишиться на відеовізит, скинете фото свого невуса, заспокоїтеся трішки, поки очного чекаєте. Відео з дня у день, протягом години-другою знайдете
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляХачапууури
це точно ((
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляЩось не спиться

Просто я сходила до сімейного у пʼятницю по направлення, і він мені сказав , що якби у нього так змінився невус , то він його краще б видалив …тому це і викликало у мене паніку
Щось не спиться• 23 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Дерматолог, гінеколог, психіатр направлення не потребують у нормальних страхових.
Щось не спиться• 23 октября 2023
Також готуйтеся, що якщо показів до видалення не буде, то видаляти доведеться за свої у приватних (не по страховці). 300-500 в середньому, вирізають ножем, лазер ще треба пошукати,пропозицій буде обмаль, черга до півроку може бути
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Дай Боже , щоб показів не було …

Секс-Бомба• 23 октября 2023
волос растет из нее. Это показатель доброкачественности
АБВГДейка• 23 октября 2023
У меня была такая же, но без волоска, чесалась очень, удалили, по гистологии она имела уже нездоровые клетки. Мне вырезали в онкоклинике
автор Джага-джага • 23 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Тобто меланома у вас була ? Чи що означає не здорові клітини ?
АБВГДейка• 24 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Вона містила атипові клітини
автор Джага-джага • 30 октября 2023
Сьогодні я потрапила до дерматолога і вона наполягла на тому , щоб видалити невус…. Тепер цей тиждень для мене буде дуже важким