Сусідка зверху• 23 октября 2023

Мами дівчат школярок зайдіть будь ласка

Я мама першокласниці яку сьогодні ударив однокласник 6 разів!І вчитель нічого з цим не змогла зробити просто сказала його батькам, які ніяк не відреагували.Мене це геть не влаштовує, таке питання: чи можна вже викликати поліцію і йти до директора з питанням про насильство у школі чи говорити ще з вчителькою?Також є варіант навчити дитину забороненим прийомам і користуватись їми активно.До речі інші діти також були побиті, ті хто зміг дати здачу тих він більше не чипав.Як Ви з такими обходились?Буду вдячна за коментарі.
5cmhybyna• 23 октября 2023
забрати зі школи. В середовищі бидла нічого не зміниться
Н@Диете• 23 октября 2023
Я б шла к директору
Рита-8e7c• 23 октября 2023
Ой, з таким важко. В школі всі діти чемні, а от у садочку був хлопець, який кусався. Я з його батьками особисто розмовляла про його поведінку. А ще цьому хлопцю сказала, що не дозволяю ображати мою доньку.
І доньці казала, щоб вона з тим хлопцем не сідала разом і не гралася. Потім переріс.
Так що поговоріть із батьками особисто.
автор Сусідка зверху • 23 октября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Так що поговоріть із батьками особисто.
Дякую, але батьки на нього явно не мають впливу.
ЧупакабраЗеБест• 23 октября 2023
автор, никаких сдач.
как только она будет давать сдачу, она сразу станет участником конфликта.
Все решаете у директора..
Ласкове телятко• 23 октября 2023
А хіба десь вчаться сьогодні? Канікули ж…
ЧупакабраЗеБест• 23 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
несокльо жалоб, заявлений в полицию, и оно будет переведено на домашнее обучение.
Рита-8e7c• 23 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Як це? Це зовсім трагедія. Тоді до вчителя спочатку, а якщо повториться, то до директора.
personality• 23 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
автор, никаких сдач.
Все решаете у директора..
Правильно, нада патєрпєть.
автор Сусідка зверху • 23 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Спасибо большое!
ЧупакабраЗеБест• 23 октября 2023
Ответ дляpersonality
Правильно, нада патєрпєть.
где это я такое псала?
Стигла полуниця• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я вам скажу, что в любом детском коллективе есть такие агрессивные дети. я дочку когда-то переводила в садике в другую группу от таких, потом из обычной школы перевела в частную, и даже в частной у нас были такие случаи, когда дети лупили друг друга.... она сейчас в 4 классе, выше всех ростом и все равно приходит каждый день жалуется то на одноклассников, то на учителей.. ранимая... но подозреваю, что она тоже может кого-то лупануть, если что...
Кудряшка Сью• 23 октября 2023
Говорити з вчителем, що вона думає стосовно цього , з батьками хлопця і з директором .
Регионщица• 23 октября 2023
Так, і поліцію, або відразу в ООН.
personality• 23 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
где это я такое псала?
Ви написали що треба давати здачу. Оті ваші інші поради суто теоретичні
Регионщица• 23 октября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Теж чекаю на відповідь автора :))
ЧупакабраЗеБест• 23 октября 2023
Ответ дляpersonality
я написала ’що треба давати здачу’? это где?
dulenok• 23 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Был такой тоже....сказала, что голову ему оторву, если ещё раз моего ребенка тронет. Помогло
Ласкове телятко• 23 октября 2023
Ответ дляРегионщица
Теж чекаю на відповідь автора :))
Цікаво чи напише своє місто? А може ще й номер школи
автор Сусідка зверху • 23 октября 2023
Ответ дляdulenok
А родителям свои он не жаловался?
Домашка• 23 октября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Наше місто ще тиждень вчиться. Канікули з 30го
Элька-Карамелька• 23 октября 2023
Ответ дляpersonality
Правильно, нада патєрпєть.
А вы уверены, что девочка даст достойную сдачу и не получит в ответ ещё сильнее? Так себе вариант
Кусман Сиру• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
І так ще багато шкіл попереду міняти. Простіше давати відповідь
Шумелка Мышь• 23 октября 2023
Ответ дляdulenok
Аналогічно, розмовляла з вчителем, директором, батьками його, всім пофіг.
Тому вчинила не педагогічно, але з бидлом інакше ніяк.
Хата на мати• 23 октября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
У нашому місті, наприклад, ще цей тиждень заняття.
Регионщица• 23 октября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ну по всій Україні канікули
Домашка• 23 октября 2023
Ответ дляРегионщица
Ну по всій Україні канікули
Ні, кожен заклад чи відділ освіти обирає коли йти на канікули самостійно
Все буде Україна• 23 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Звичайно йти до директора. Але якщо дитина неадекват, то може краще перевестись в інший клас? Якщо батьки не мають на нього впливу в першому класі, то що буде далі?
У наших знайомих так дівчинка перевелась після першого класу в інший.
автор Сусідка зверху • 23 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
У нас дуже гарна вчитель і ми саме в цей клас хотіли, тому для нас це був би сумний варіант
Все буде Україна• 23 октября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Нічого подібного. У мене дві доньки, старша вже в 7 класі, скрізь нормальні діти і подобних конфліктів не було. Хоча менша дуже спокійна і за неї я переживала.